Według planu mają się one odbyć w 2023 roku, lecz przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywają możliwości przyspieszenia tego terminu.

Według opinii przedstawicieli partii rządzącej, Lewica nie chce wyborów ze względu na brak przygotowania do nich, lecz do Sejmu trafiają nowe pomysły, które mogłyby nieco zwiększyć elektorat.

Kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i kiedy projekt ustawy będzie zakończony

Najlepszą metodą na przekonanie do siebie znacznych grup społecznych jest przedstawienie im koncepcji sporego zysku w przypadku ich przychylności.

Jak donosi Super Express, Sejm przyjął niedawno projekt ustawy autorstwa Lewicy, która wpadła na pomysł wprowadzenia we wrześniu kolejnej już w bieżącym roku waloryzacji świadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W mediach pojawił się także nieśmiertelny temat 14 emerytur, których zasady ustalania i wypłacania wciąż są rozpatrywanym projektem ustawy, który ma być złożony do Sejmu w maju.

Jak poinformował wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed, wypłaty 14 emerytury mają ruszyć z początkiem listopada bieżącego roku.

Spora grupa seniorów otrzymać ma jako dodatkowe świadczenie emerytalne po 1217,98 zł, co równe jest emeryturze minimalnej obowiązującej w bieżącym roku. Czy seniorzy będą zmuszeni do wyboru między czternastką a dodatkową waloryzacją?

O tym się mówi: Z życia wzięte. Nie mogła chrześnicy dać kosztownego prezentu na Pierwszą Komunię Świętą. To, co dała radykalnie zmieniło relacje z rodziną

Zerknij tutaj: Ryszard Terlecki szczerze o w przyszłości koalicji i wcześniejszych wyborach. Czy opozycja ma czego się obawiać

Nie przegap tego: Afera z Ewą Krawczyk i Krzysztofem Igorem Krawczykiem trwa w najlepsze. Ona kupuje apartament, on nie ma gdzie mieszkać