Kuriozalna sprawa dotycząca sporu dwóch zdawałoby się dorosłych ludzi, wciąż spędza sen z powiek tabloidowy twórców. Chodzi o relację między wdową po legendarnym Krzysztofie Krawczyku a synem artysty Krzysztofem Igorem krawczykiem, który jest jedynym biologicznym dzieckiem piosenkarza.

Żona św. pamięci Krzysztofa Krawczyka sprzedała jego koncertowy samochód jeszcze za jego życia

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @krzysztofiewa_krawczykowiefp

Nie jest tajemnicą, że niezbyt przyjazna relacja między zazdrosną o pasierba Ewą a Krzysztofem juniorem pogorszyła się jeszcze bardziej, gdy artysta zmarł, pozostawiając po sobie bardzo łakomy kąsek finansowy.

Do chwili śmierci legendarnego Krzysztofa Krawczyka, niezbyt wiele mogliśmy usłyszeć lub przeczytać na temat jego syna i małżonki. Śmierć piosenkarza i wydarzenia mające miejsce potem sprawiły, że oboje otrzymali ogromną szansę na medialne wybicie się z cienia męża i ojca.

Teraz Pomponik donosi, że podczas gdy dorosły mężczyzna wciąż ma mieszkaniowe kłopoty, jego macocha dzwoni majątek i kupiła nieruchomość wartą setki tysięcy złotych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pomponik.pl (@pomponik.pl)

Jeśli wierzyć tabloidowi, Ewa Krawczyk miała sprzedać koncertowy samochód męża, zanim odszedł z tego świata.

Nie wiadomo jak długo jeszcze będzie trwało sprawdzanie autentyczności przedstawionych przez Ewę Krawczyk testamentów po Krzysztofie krawczyku, lecz należy pamiętać o wciąż upłynnianym majątku będącym obiektem kłótni dwóch być może najważniejszych osób w życiu Krzysztofa Krawczyka.

O tym się mówi: Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę Kamila Stocha. To dlatego podjął taką decyzję

Zerknij: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach