Kuba Wojewódzki postanowił, że ujawni przyczynę absencji Kamila Stocha w jego programie. Jak wiemy, Kuba Wojewódzki od bardzo długiego czasu prowadził program, którego tytuł wywodzi się od imienia i nazwiska dziennikarza.

Kuba Wojewódzki usłyszał kilka gorzkich słów od menadżera Kamila Stocha

Celebryta słynie Nie tylko z osobliwego poczucia humoru, natychmiastowej ciętej riposty i czarnego dowcipu, lecz również Nie ukrywa swojej swobody w podejściu do trybu życia. Znane ze stacji TVN talk-show Kuby Wojewódzkiego przez wiele lat było areną dyskusyjna z wieloma mniej lub bardziej znakomitymi gośćmi, którzy odpowiadać musieli między innymi na osobliwe pytania i zaczepki dziennikarza.

Na słynnej kanapie zasiadła cała plejada różnych osobowości, ludzi znanych z różnych dziedzin przestrzeni publicznej, jednak nigdy Studio nagrań programu Kuba Wojewódzki nie postała noga Kamila Stocha pomimo faktu, że jego koledzy ze skoczni przyjęli zaproszenie Kuby.

Teraz Super Express donosi, że dziennikarz wyjawił powody decyzji podjętej przez sportowca - Kiedyś usłyszałem od managementu Kamila Stocha, że Kamil do mnie nie przyjdzie, bo zbyt mocno obnoszę się ze swoim ateizmem - wyjawił Kuba Wojewódzki o Kamilu Stochu, który nigdy nie ukrywał, jaką wartość stanowi dla niego wiara i praktykowanie.

O tym się mówi: Lista sankcji dotykających Rosję powstała też w Polsce. Kto się na niej znalazł

Zerknij: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach