Radio Zet donosi, że główny konkurent Krzysztofa Jackowskiego Wojciech Glanc opowiadając o swojej najnowszej wizji, przyznał stanowczo, że jest ona bardzo niepokojąca.

"Oni w ogóle wyglądają tak naprawdę jak chorzy"

Nie jest tajemnicą, że wizje obydwu panów, jakimi podzielili się z Polakami w ciągu ostatnich dwóch lat, w większości przypadków były delikatnie mówiąc niepokojące, jednak te ostatnie szczególnie budzą grozę, gdyż nie brzmią już jak kolejna teoria spiskowa. Jasnowidz i Hipnotyzer Wojciech Glanc ujrzał w swojej najnowszej wizji Pogorzelisko, poranionych ludzi idących przez rudą pustynię.

Powiedział o odczuwalnym dymie i fetorze, a także Ujrzał idące na przedzie postaci, z których każda wygląda jak Władimir Putin. W wizji jasnowidza tych postaci było pięć. Dodał, że wędrujący ludzie i pięciu wyglądających jak prezydent Rosji to pochód pierwszomajowy, który jednak na zupełnie inne znaczenie.

"Na przedzie idzie pięć postaci, każdy wygląda jak Putin"

Zobaczył także pojazd z ogromną rakietą w pobliżu granicy z Polską. Ujrzał również w oddali grzyb atomowy, Który z części Europy zrobił obszar nie do zamieszkania, z którego wspomniany pochód przemieszczał się w miejsca, które jeszcze nadają się do życia.

Dodał, że owi ludzie wyglądają na chorych po napromieniowaniu. Wspomniał także o tym, co zobaczył w wizji na temat Ukrainy - Jakaś część Ukrainy, być może cała, będzie „nieużytkiem Europy” […] uważam, że jednak zostanie użyta lokalnie, jakaś broń, która w okręgu przynajmniej kilkuset kilometrów spowoduje, że ta ziemia będzie nieużytkiem.

O tym się mówi: Ida Nowakowska opublikowała bardzo ważny wpis. Jego treść nie umknęła uwadze mediów. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Kolejne przykre wiadomości płyną z Ukrainy. Mama 4-letniego Saszy odkryła, co stało się z jej synkiem

Nie przegap tego: Rosyjskie wojska ponownie wykazały się głupotą. Nagranie z drona ujawniło, co zrobili w strefie wykluczenia