Jak podaje "Lelum", wiele wskazuje na to, że mąż artystki chciałby na stałe osiedlić się w Polsce. Jak wyjawiła Ida mediom, jej mąż Jack ma taki rodzaj pracy, że więcej w ciągu dnia używa języka amerykańskiego, niż polskiego, w związku z powyższym ciężko jest mu nauczyć się do perfekcji naszej mowy.

Polka nie osiedli się w Ameryce, jednak Amerykanin osiedli się w Polsce

Jednak mężczyzna deklaruje, że zamierza w najbliższej przyszłości całkowicie poddać się asymilacji na terenie Polski, nauczyć się języka polskiego znacznie lepiej, niż do tej pory i stać się częścią polskiej społeczności.

Ambitne podejście Jacka do nauki języka polskiego ma swoje wielkie uzasadnienie w talencie do nauki języków, o czym wspomniał Ida. Jak przyznała, nie będzie on miał większych problemów z opanowaniem Obcych języków, gdyż ma do nich dobre ucho i szkoda by było zmarnować ten wielki potencjał.

Najnowsza publikacja na instagramowym profilu dziennikarki mocno daje do myślenia, a także pokazuje wzajemność chęci poznawania kultur narodowych w mieszanym małżeństwie polsko-amerykańskim - „Za wolność Waszą i naszą.” To był historyczny moment. Wizyta i przemówienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena w Warszawie. Jestem taka dumna, że jestem Polką i Amerykanką. ✌🏾 "Nie lękajcie się" - to były pierwsze słowa pierwszego publicznego wystąpienia, pierwszego polskiego papieża, po jego wyborze w 1978 r. Te słowa zdefiniowały pontyfikat Jana Pawła II. Słowa, które odmieniły świat - mówił Biden. #GODBLESS #Ukraine #Poland #USA #FREEUKRAINE #WOLNAUKRAINA Chwała Bohaterom poległym za wolność Ukrainy!

O tym się mówi: Ksieżna Kate postanowiła chronić królową. Ona i książę William rozważają podjęcie poważnego kroku

Zerknij tutaj: Kolejne przykre wiadomości płyną z Ukrainy. Mama 4-letniego Saszy odkryła, co stało się z jej synkiem