Jak podaje “Pomponik”, 58-latek poinformował ostatnio o w przyszłości, jaka nas czeka w zbliżającym się wielkimi krokami w kwietniu. Według słów mężczyzny, kwiecień okazać się ma najważniejszym pod względem sytuacji panującej aktualnie na terenie Ukrainy.

Krzysztof Jackowski zapowiada zwrot akcji na kwiecień. Powiedział też o spodziewanej pogodzie

Jak przyznał jakiś czas temu, konflikt zbrojny między Ukrainą a Rosją potrwać ma jeszcze długi czas, co wyklucza możliwość szybkiego zakończenia wysiedlenia Ukraińców z ich terenów i ludobójstwa. Jackowski przyznał również, że konsekwencją tego konfliktu ma być zwiększający się kryzys w obszarze gospodarki światowej, natomiast kulminacja wydarzeń ma nastąpić w kwietniu.

Zaznaczył stanowczo, że Ukraina nie podda się, co zaowocuje zaognieniem się konfliktu w kwietniu. Ma to być jego zdaniem rodzaj mocnego uderzenia. Jasnowidz podczas rozmowy z jednym z tabloidów przekazał również bardziej optymistyczne informacje dotyczące aury, jaka ma w kwietniu zagościć w Polsce.

Jak się okazuje, możemy spodziewać się wiele ciepłych i słonecznych dni - wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda.

O tym się mówi: Kijów przeżywa wzmożenie godziny policyjnej. Co czeka mieszkańców

Zerknij tutaj: Wołodymyr Zełenski wystąpił na DOHA Forum w Katarze. Jego przemówienie nie zmienia narracji

Nie przegap ważnych wieści: Spór między Armenią i Azerbejdżanem rozgorzał na nowo. Media informują o ofensywie wojskowej w Górskim Karabachu