Na globalnej platformie dialogu, skupiającej liderów polityki w celu omówienia krytycznych wyzwań stojących przed naszym światem DOHA w Katarze, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zainaugurował dyskusję swoim przemówieniem. Jego słowa wciąż są apelem o pomoc w walce z najeźdźcą.

Prezydent Ukrainy wciąż nie składa broni. Wciąż apeluje do innych krajów o wsparcie

Na Telegram pojawiło się nagranie, które szybko obiegło media - To tylko kwestia czasu, kiedy kraje europejskie przestaną kupować rosyjską ropę i gaz. Odpowiedzialne państwa, w szczególności Państwo Katar, są rzetelnymi i renomowanymi dostawcami surowców energetycznych. I mogą przyczynić się do stabilizacji sytuacji w Europie. Wiele można zrobić, aby przywrócić sprawiedliwość - mówił prezydent Ukrainy.

Jego inauguracja szybko obiegła media społecznościowe i doczekała się tłumaczenia, aby wszyscy dobrze zrozumieli potrzeby ukraińskiego rządu.

Polityk powitał wszystkich uczestników, po czym wygłosił kolejne płomienne przemówienie. Wołodymyr Zełenski zwrócił się do polityków katarskich i uczestników Forum Doha.


źródło: YouTube/8 канал. ua

O tym się mówi: Ważna informacja płynie z Narodowego Banku Polskiego. Czy w naszym kraju grozi na brak gotówki

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Żegnając się z mężem, wyszeptała ze łzami w oczach „Kochanie, będziemy mieli dziecko”. O co chodzi