Na Facebooku pojawiła się właśnie ważna informacja o wzmożeniu godziny policyjnej w Kijowie i okolicy.

Godzina policyjna w Kijowie i okolicy wzmożona. Bez przepustki nie można poruszać się po mieście

Ukraińska telewizja kanał 8 opublikowała na swoim facebookowym profilu 26 marca bieżącego roku bardzo ważną informację dotyczącą mieszkańców Kijowa i okolic. Od dzisiaj, 26 do 28 marca obowiązywać będzie wzmocniona godzina policyjna.

Mieszkańcy bez specjalnej przepustki nie będą mogli przemieszczać się po mieście i okolicy między godziną 20:00 26 marca, a 7:00 rano 28 marca. Jak się okazuje, wyjście ze zwolnione jest wyłącznie w celu dotarcia do najbliższego schronu z miejsca zamieszkania.

Ogłoszenie zaznaczono wyraźnie, iż przebywający na ulicy podczas godziny policyjnej cywile, którzy nie będą w posiadaniu specjalnej przepustki, będę potraktowani jak członkowie drugiego sabotażysty - !! ️Uwaga! Wzmocniona godzina policyjna w Kijowie i Kijowie zostanie wprowadzona od 20:00 26 marca do 7:00 28 marca!! ️ ⚠️Od dzisiaj, godz. 20:00 26 marca, obowiązywać będzie wzmocniona godzina policyjna. Będzie trwać do 7:00 28 marca. ❌Tylko osoby posiadające specjalne karnety mogą poruszać się po mieście! ✔️Opuszczajcie swoje domy tylko, aby udać się do schronisk. ❗️Przypominamy, że cywile na ulicy podczas godziny policyjnej bez specjalnej przepustki będą uważani za członków wrogich grup sabotażów i zwiadowczych.

O tym się mówi: Wołodymyr Zełenski wystąpił na DOHA Forum w Katarze. Jego przemówienie nie zmienia narracji

Zerknij: Prezydent Joe Biden już w Polsce. Samolot prezydenta Andrzeja Dudy musiał zawrócić do Warszawy