Wojna w Ukrainie rozpoczęła się 24 lutego 2022 roku. W nocy Rosja zaatakowała swojego sąsiada i do dziś trwają w tym kraju krwawe walki.

Nasi wschodni sąsiedzi robią wszystko, by obronić swój kraj. Wielu Polaków jednoczy się w bólu z Ukraińcami i robi wszystko, by pomóc uchodźcom w potrzebie.

Anna Lewandowska opowiedziała, jak przeżywa cierpienie naszych wschodnich sąsiadów

Robert Lewandowski już na samym początku inwazji Rosji na Ukrainę wsparł naszych wschodnich sąsiadów. Piłkarz założył na mecz opaskę kapitana w barwach ukraińskiej flagi.

Następnie wraz z innymi reprezentantami Polski w piłce nożnej odmówił gry z rosyjską drużyną. Robert Lewandowski zerwał również umowę z chińską firmą Huawei, gdy dowiedział się, że współpracowała ona z Rosją.

Są to trudne chwile dla nas wszystkich

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Robert Lewandowski przeżywają to, co się dzieje w Ukrainie. Nie są obojętni na cierpienie innych, dlatego starają się pomóc uchodźcom.

Jak opowiedziała Anna Lewandowska w programie „Dzień dobry TVN”, Robert Lewandowski zdecydował się na stanowczy krok.

Mąż zadbał o mnie i od razu powiedział: „wyłączam ci telewizor”

- zdradziła Anna Lewandowska.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan