Jak podaje portal "Pomponik", Barbara Kurdej-Szatan mierzy się w ostatnim czasie z wieloma przeciwnościami. Po emocjonalnym wpisie straciła pracę w TVP i musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Teraz doszły obawy o męża, który przeszedł operację kolana. Aktorka szczerze opowiedziała o tym, jak wyglądały ostatnie dni w jej domu.

Trudne miesiące

Basia Kurdej-Szatan nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do specjalnie łatwych i udanych. Jej emocjonalny i dość wulgarny wpis dotyczący konkretnego zachowania Straży Granicznej ściągnął na nią niemałe problemy. Nie tylko straciła rolę w "M jak miłość" i naraziła się na krytykę, ale sprawą jej wpisu zajęła się również prokuratura.

Aktorka nie musi się na razie obawiać o pracę, bo już niebawem zadebiutuje wspólnie z Przemysławem Kossakowskim w programie "Project Cupid", którego premierowy odcinek zostanie wyemitowany w TTV już w niedzielę 13 lutego.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan/Youtube
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan/Youtube
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan/Youtube

Niestety nadal sen z powiek aktorki spędza zdrowie męża. Przypomnijmy Rafał Szatan przed dwoma tygodniami przeszedł poważną operację kolana. Była ona konieczna po urazie, jakiego doznał w trakcie przerwy w jednym z przedstawień.

Basia Kurdej-Szatan o stanie męża

W rozmowie z "Super Expressem" Basia Kurdej-Szatan przyznała, że zabieg u jej męża był bardzo poważny, bo niezbędne było zrekonstruowanie całego kolana. Aktorka ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze, choć ma w sobie obawę, że problemy te "potrafią ciągnąć się latami".

Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa, że problemy zdrowotne taty mocno przeżyła ich córka Hania. Rafał Szatan starał sie więc zrobić wszystko, aby "nie pokazać dzieciom, że się boi".

Rafałowi szatanowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk opublikowała ponury komunikat. Chodzi o Krzysztofa Igora Krawczyka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujący cennik w parafii jednego z polskich miast ujrzał światło dzienne. Mieszkańcy są oburzeni

O tym się mówi: Świat muzyki pogrążył się w żałobie. Odszedł członek legendarnego zespołu