Media co pewien czas powracają do niezgody między Ewą Krawczyk, a jedynym biologicznym synem jej ukochanego zmarłego męża.

Konflikt między wdową po piosenkarzu i jej pasierbem eskaluje

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @krzysztofiewa_krawczykowiefp

Eskalacja wrogości między nimi jest coraz bardziej widoczna, choć jeszcze niedawno mogłoby się zdawać, że sprawa skutecznie ucichła. Z czasem jednak na jaw wychodzą nowe fakty ujawniane raz przez jedną, innym razem przez drugą stronę.

Ewa Krawczyk powróciła do tematu szeregu chorób swojego zmarłego męża, utrzymując, że jej pasierb kłamie.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych obciął Ewie Krawczyk część renty na rzecz renty Krzysztofa Igora Krawczyka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Plejada (@plejadapl)

Jak twierdził junior, jego ojciec mógł sporządzić testamenty, będąc niespełna rozumu z powodu choroby alzheimera, na którą ponoć cierpiał.

Ewa Krawczyk natomiast stanowczo zaprzecza chorobie alzheimera jej zmarłego męża. Twierdzi, że to kłamstwo w rozmowie z mediami.

Nie można powiedzieć, że Krzysztof krawczyk byłby dumny z takiego obrotu sprawy i z tego, jak bardzo kłócą się ze sobą o pieniądze dwie najbliższe mu osoby... Testamenty są wciąż badane przez sąd i nie wiadomo, czy ich prawdziwość będzie potwierdzona.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kościelne cenniki przyprawiają wiernych o zawrót głowy. Ślub, czy pogrzeb może się okazać sporym wydatkiem

Zerknij tutaj: Limuzyna Antoniego Macierewicza mknęła ulicami jednego z polskich miast. Prędkość przyprawia o zawrót głowy

Nie przegap tego, co ważne: Weronika Marczuk została matką w wieku prawie 50 lat. Teraz zdradza swój największy strach. Bardzo szczere wyznanie