Weronika Marczuk w poruszającym wywiadzie ujawniła własne odczucia o własnym macierzyństwie i o tym, czy odnajduje się w tej roli obranej tak późno.

Wyjawiła również, iż podjęła już odpowiednie kroki, aby zabezpieczyć córkę w kontekście ważnych w życiu chwil, jak ślub, gdyż obawia się, że może jej już nie być na tym świecie, gdy do niego dojdzie.

Weronika Marczuk szczerze o zabezpieczeniu córki Ani

Weronika Marczuk została mamą maleńkiej córeczki w 2020 roku, mając 48 lat. Powodem późnego macierzyństwa w jej przypadku były długie i bezowocne starania o ciążę. Obecnie cieszy się rolą mamy i tym, co niesie w jej życiu tak poważna zmiana. Jej dwuletnia córeczka daje swojej mamie ogromne szczęście.

Jak się okazuje z udzielonego niedawno wywiadu, Weronika Marczak przyznała, że późne macierzyństwo daje jej ogromną satysfakcję i radość, a dodatkowym bonusem wejścia w rolę rodzica jest to, że celebrytka poczuła się znacznie młodsza, zostając mamą.

Wraz z ukochanym otaczani są teraz towarzystwem innych rodziców i młodszych par małżeńskich, a wpływa to na nich oboje niezwykle pozytywnie. Niestety poza blaskami rodzicielstwa, rodzice dwuletniej dziewczynki frapują się przyszłością córki, która może nie mieć rodziców już tak sprawnych, gdy dorośnie - Mam świadomość, że jak moja córka będzie wychodziła za mąż, będę miała 70 albo 80 lat, albo w ogóle tego nie doczekam. To jest mój problem. Nie mojego dziecka. Nie chcę, żeby moja córka odczuwała to w kategorii problemu. Wiem, że się zorientuje w pewnym wieku, że jest różnica, ale ten temat przerobiłam jeszcze przed zajściem w ciążę. Nie martwię się o siebie. Dorosłość polega też na tym, że trzeba się pogodzić z pewnymi rzeczami - z przemijaniem, ze śmiercią - powiedziała Weronika Marczuk w wywiadzie.

Celebrytka pomyślała także o finansowym zabezpieczeniu córeczki Ani na przyszłość. Zdając sobie sprawę z tego, że w chwili ślubu Ani, ona może być po siedemdziesiątce, już teraz załatwia wszelkie formalności majątkowe i spadkowe, gdyż nie mogąc uchronić jej przed utratą rodziców, chce ją uchronić przed utratą majątku po nich.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Maja Hyży ma pomysł na rolę Anny Przybylskiej. Kto zdaniem piosenkarki sprawdzi się najlepiej

Zerknij tutaj: Pogoda w lutym mocno zaskoczy Polaków. Takich temperatur nikt się nie spodziewał