Anna Przybylska odeszła z powodu nowotworu trzustki w 2014 roku, niemniej jednak jej śmierć do tej pory być przyczyną wielu emocji.

Typowanie roli Anny Przybylskiej nie jest takie trudne?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Od dawna teoretyzuje się o filmie, jaki byłby w stanie przedstawić koleje życia Anny Przybylskiej. Kwestia ekranizacji życiorysu aktorki ponownie przyciągnąć uwagę internautów. Z tego też powodu prawie każdy wielbiciel aktorki zastanawia się, kto najbardziej nadawałby się do wcielenia się w postać Anny Przybylskiej.

Maja Hyży ujawniła w mediach, która z aktorek mogłaby idealnie odzwierciedlić postać kochanej przez Polaków serialowej posterunkowej Marylki Baki... Anna Przybylska była aktorką, która zdobyła uznanie i serca widzów w całej Polsce u schyłku lat 90., kiedy to miała swój debiut w obrazie filmowym pod tytułem "Ciemna strona Wenus".

Od tego czasu stała się ucieleśnieniem marzeń panów i wzorem dla pań. Pokochali ją wszyscy. To już siedem lat, gdy Anny Przybylskiej nie ma już z nami, jednak wszyscy o niej wciąż pamiętają.

Naturalne zatem było, że po jej odejściu powstał zamysł zrobienia filmu na temat jej życia. Początkowo za film miał być odpowiedzialny reżyser Radosław Piwowarski, aczkolwiek na życzenie bliskich aktorki prace nad projektem zostały zawieszone.

Obecnie bez wątpienia dobrą wiadomością jest to, że scenariusz został już ukończony, konieczna jest w dalszym ciągu decyzja, jaką ma podjąć producent, a także dopasowanie obsady.

Podczas premiery innej produkcji, prasa zadała pytanie Mai Hyży o jej wizję na obsadzenie roli Anny Przybylskiej. Piosenkarka bez namysłu oznajmiła stanowczo, że najbardziej pasuje jej do roli Agnieszka Mrozińska.

Ona jest genialną aktorką i idealnie wpisuje się wizualnie i jej zachowanie oraz styl bycia w klimat Anny Przybylskiej, więc dlatego - przyznała artystka w rozmowie z mediami.