Jak podaje portal "Pomponik", od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się informacje o tym, że małżństwo Zenka i Danuty Martyniuków przechodzi poważny kryzys. Gwizdor zdradził, że i w jego związku dochodzi do kłótni i sprzeczek, nie omijają ich problemy. Czy to oznacza, że pogłoski o ich rozstaniu są prawdziwe?

Od lat razem

Zenek i Danuta Martyniukowie od lat są małżeństwem. Doczekali się narodzin syna Daniela, który nie szczędził rodzicom zmartwień i trosk. Niedawno media obiegła informacja, że związek króla disco polo przeżywa kryzys. "Super Express" donosił, że jego przyczyną ma byc właśnie syn, którego temat prowadził do ostrych spięć między małżonkami.

Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @TVP VOD
Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @TVP VOD
Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @TVP VOD

Z doniesień medialnych ma wynikać, że Danuta zawsze stawała po stronie swojego jedynaka i bronić go w każdej sytuacji. Dla Zenka Martyniuka miarka miała się już dawno przebrać i chciałby, żeby jego syn wziął wreszcie odpowiedzialność za swoje czyny - przynajmniej tak informował tabloid. Sytuacja między małżonkami była na tyle zaogniona, że miało paść nawet słowo "rozwód".

Król disco polo długo nie zabierał głosu w sprawie domniemanego kryzysu w związku. W jednym z wywiadów pokusił się tylko o uwagę, że nie ma pojęcia, skąd wzięły się plotki dotyczące kryzysu w jego małżeństwie z Danutą Martyniuk. Ostatnio w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zapewnił, że w jego słowniku nie ma słowa "rozwód" i wspólnie z żoną starają się dbać o łączącą ich relację.

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości

"Przed ślubem spotykaliśmy się przez dwa lata, podjęliśmy decyzję, że pragniemy iść przez życie jako małżeństwo. Mam nadzieję, że tak pozostanie dalej, aż do śmierci" - powiedział Zenek Martyniuk, dodając jednak, że jak w każdym małżeństwie, tak i u nich zdarzają się kłótnie. Podkreślił jednak, że są one "krótkie".

Myślicie, że to raz na zawsze zakończy spekulacje na temat rozwodu Martyniuków?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk opublikowała ponury komunikat. Chodzi o Krzysztofa Igora Krawczyka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wieści dla fanów Dagmary Kaźmierskiej. Co się stało

O tym się mówi: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu