Celebrytkę zapytano ostatnio o to, jakie snuje plany na najbliższą przyszłość. Jak donoszą media, Dagmara przyznała, że nie pojawi się w znanym programie. Okazuje się, że dostrzega ona poważne przeszkody stojące jej na drodze do dalszej kariery telewizyjnej.

Dagmara Kaźmierska opowiada o swoich telewizyjnych planach i własnych ograniczeniach

Jak pamiętamy, popularna blondynka jakiś czas temu spowodowała poważny wypadek samochodowy, w którym poważnie ucierpiała. Odniesione obrażenia znacznie obniżyły jej mobilność i sprawność nóg, które zostały mocno uszkodzone w wypadku.

Te wydarzenia nie zniechęciły celebrytki do dalszego udziału w programie "Królowe życia", jednak wciąż zmaga się ze skutkami wypadku i odniesionych uszkodzeń ciała.

Choć dzielnie się trzyma w programie, zapytana o ewentualność udziału w programie "Taniec z Gwiazdami" Dagmara nie pozostawiła złudzeń - Po wypadku już nie jest tak, jak było. Sprawność nie wróci, może być tylko gorzej. To jest kwestia, jak organizm będzie przyjmował starzenie się kości. Nie będzie lepiej. Idzie degradacja. Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty. (...) Ja powiem tak: Mi jest dobrze z tym co mam, ja nie mam czasu na więcej. Ja już jestem stara baba. Mnie już nie ma się co pchać do nowego… Dobrze mi jest z tym, jak jest.

Miejmy nadzieję, że jej ograniczenia się nie pogłębią i nie wyeliminują Dagmary całkowicie z programu, gdyż to skutkowałoby ponownym poszukiwaniem zarobku, co w dzisiejszych czasach bywa problematyczne.

O tym się mówi: Ponura historia sprzed lat ujrzała światło dzienne. Karolina Korwin Piotrowska i Joanna Koroniewska wyznały wszystko

Zerknij tutaj: Kościelne cenniki przyprawiają wiernych o zawrót głowy. Ślub, czy pogrzeb może się okazać sporym wydatkiem