Była minister spraw zagranicznych Austrii, Karin Kneissl, jest bliską znajomą Włądimira Putina. Kobieta zaprosiła nawet wodza Rosji na swój ślub w 2018 roku w austriackim Gamlitz.

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się zdjęcia Karin Kneissl z Władimirem Putinem. Była MSZ Austrii nisko ukłoniła się wodzowi Rosji, a później porwała go do tańca.

Była minister spraw zagranicznych Austrii otrzymała od Władimira Putina drogocenny prezent

Największe zainteresowanie mediów wzbudził jednak prezent, który Karin Kneissl otrzymała od Władimira Putina z okazji ślubu. Są to szafirowe kolczyki o wartości 50 tysięcy euro!

Ze względu na inwazję Rosji na Ukrainę, austriacki resort dyplomacji uważa, że była MSZ powinna oddać podarunek państwu. Jak donosi austriacka gazeta „Kronen Zeitung", Karin Kneissl nie chce oddać drogocennego prezentu od Władimira Putina.

Karin Kneissl uważa, że prezent jest jej własnością. Austriacki resort dyplomacji znalazł jednak kompromis. Karin Kneissl otrzymała pożyczkę na drogi prezent. Po jej śmierci spadkobiercy byłej MSZ muszą oddać kolczyki do skarbu państwa.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan