Pierwszy odcinek serialu „M jak miłość” miał swoją premierę 4 listopada 2000 roku. Minęło już ponad dwadzieścia lat od tego momentu, a produkcja wciąż cieszy się popularnością.

Fani serialu „M jak miłość” wciąż pamiętają o postaciach, których nie ma już w scenariuszu produkcji. Widzowie z niecierpliwością czekają na nowe wątki serialu.

Mało kto pamięta te żenujące sceny z serialu „M jak miłość”

Producentom serialu „M jak miłość” często jednak puszczały wodze fantazji i wymyślali zaskakujące scenariusze. Każdy chyba pamięta śmierć Hanki Mostowiak, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka musiała się zmierzyć z… kartonami! To właśnie one po części doprowadziły do śmierci Hanki Mostowiak.

Internauci pękają ze śmiechu

Mało osób pamięta jednak, jakim łobuzem lata temu był Marek Mostowiak. Dopiero Hanka uspokoiła Marka i stał się on lepszym człowiekiem.

Na samym początku produkcji Marek Mostowiak często imprezował i nie stronił od używek. Mało tego, w Grabinie namawiał nawet swojego siostrzeńca do spróbowania jointa.

Pamiętacie te sceny? Co o nich sądzicie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan