Wiele osób z niecierpliwością czeka na wiosnę. Synoptycy zdradzili, jaka pogoda czeka nas w ostatnich dniach marca i na początku kwietnia. Pogody są zadowalające.

Możemy śmiało schować zimową garderobę i wyciągnąć ubrania na cieplejsze dni. Wiosna będzie w tym roku naprawdę piękna i słoneczna.

Kiedy nadejdzie wiosna do Polski

Okazuje się, że na dobre pożegnaliśmy już zimę i minusowe temperatury. Od kilku dni w naszym kraju jest dość ciepło i słonecznie. Wiosna daje we znaki również w przyrodzie – widać już pierwsze krokusy i przebiśniegi.

Wiosna. Źródło: youtube.com
Wiosna. Źródło: youtube.com
Wiosna. Źródło: youtube.com

Jak zapowiadają synoptycy, zarówno ostatnie dni marca, jak i wszystkie dni kwietnia będą raczej słoneczne i suche. Specjaliście nie zapowiadają deszczów.

Synoptycy mają dobre wieści

Nie jest to dobrą informacją dla rolników, którzy doskonale wiedzą, że susza źle wpływa na plony. Jednak na pewno większość Polaków zachwyciła ta informacja.

Wiosna. Źródło: youtube.com
Wiosna. Źródło: youtube.com
Wiosna. Źródło: youtube.com

Pod koniec kwietnia termometry wskażą nawet temperatury bliskie 30 stopniom Celsjusza! Śmiało możemy pozbyć się grubych kurtek i szalików. Zima nie powinna już do nas wrócić, a każdy kolejny dzień będzie coraz cieplejszy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan