Nieco ponad tydzień temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali swoich fanów o rozstaniu. Po siedemnastu latach małżeństwa para postanowiła się rozstać.

Marcin Hakiel opublikował wymowny post

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie „Taniec z gwiazdami” w 2005 roku. Tancerz był programowym partnerem aktorki. Widzowie szybko zauważyli, że tą dwójkę zaczęło łączyć coś więcej niż tylko taniec.

Marcin Hakiel i Katarzyna Chichopek zakochali się w sobie po uszy, a program zakończyli już jako para. Przez lata mogło się wydawać, że tworzą zgraną i kochającą się parę.

Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek

Ich ślub odbył się w Zakopanem 20 września 2008 . Rok później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – synka Adama. W 2013 roku przyszła na świat córka pary.

Fani nie mają złudzeń: „Medialna ustawka”

Miłość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie przetrwała jednak próby czasu. 11 marca 2022 roku para poinformowała swoich fanów, że zdecydowali się na rozwód. Na swoich profilach na Instagramie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zamieścili krótkie oświadczenie.

Marcin Hakiel nie radzi sobie jednak najlepiej z rozstaniem. Tancerz za wszelką cenę chce sobie znaleźć nowe zajęcie. Zaczął częściej chodzić na siłownię, zmienił kolor włosów na jasny blond i do tego publikuje tajemnicze posty na Instagramie.

Jednak bez komentarza…

- napisał krótko Marcin Hakiel pod najnowszym zdjęciem.

Jedna z fanek napisała odważny komentarz pod postem Marcina Hakiela. Internautka zarzuciła tancerzowi i Kasi Cichopek kłamstwo. Uważa, że rozwód jest jedynie medialną ustawką, a parachce na tym zarobić dodatkowe pieniądze. Jak myślicie, jest w tym ziarno prawdy?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan