24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę. Stało się to krótko po tym, jak Władimir Putin ogłosił separatystyczne regiony za niepodległe państwa.

Rosja na czele z Putinem oznajmia, że jej „specjalne operacje wojskowe”, które mają miejsce na terenie Ukrainy są konsekwencją ludobójstwa przez Ukraińców rosyjskojęzycznej ludności na wschodzie kraju.

Władimir Putin wymienił setki współpracowników

Krwawa wojna wciąż trwa. Zginęło mnóstwo ludzi – zarówno żołnierzy, jak i cywilów. Działania Putina potępiło mnóstwo przywódców na całym świecie. Do tego Rosjanie zostali obarczeni sankcjami.

Władimir Putin. Źródło: youtube.com
Władimir Putin. Źródło: youtube.com
Władimir Putin. Źródło: youtube.com

Jakiś czas temu Władimir Putin ze względów bezpieczeństwa ukrywał się przed światem. Wcześniej wódz Rosji przebywał w Moskwie w Wielkim Pałacu Kremlowskim. To miejsce było jednak zbyt bardzo narażone na atak.

Wódz Rosji drży o swoje zdrowie i życie

Nie wiadomo, gdzie przebywał Władimir Putin. W piątek 18 marca pojawił się jednak w Moskwie na stadionie Łużniki, gdzie świętował z Rosjanami ósmą rocznicą przejęcia Krymu przez Rosjan.

Władimir Putin i Ludmiła Putin/YouTube @WOMEN and TIME. Biographies in images
Władimir Putin i Ludmiła Putin/YouTube @WOMEN and TIME. Biographies in images

Władimir Putin wciąż jednak drży o swoje bezpieczeństwo. Prezydent Rosji boi się zdrady. Jak podaje serwis Daily Beast Craig Copetas, Putin wymienił aż 1000 pracowników.

Polityk ma nawet ludzi, którzy muszą próbować jego jedzenia i picia przed podaniem. Putin popadł w paranoję i boi się, że ktoś chce go otruć.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan