Tatjana Nawka urodziła się w czasach ZSRR na obecnych terenach Ukrainy. Kobieta jest byłą słynną łyżwiarką figurową. Wywalczyła nawet złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie oraz dwa razy sięgnęła po tytuł mistrzyni świata.

Urodzona na Ukrainie kobieta lata temu poślubiła bliskiego człowieka Putina

Po rozpadzie ZSRR Tatiana Nawka prezentowała się na sportowych zawodach pod flagą Białorusi. Później jednak reprezentowała już Rosję.

Tatiana Nawka przez ponad dziesięć lat była mieszkanką Stanów Zjednoczonych. Teraz przebywa jednak na stałe w Rosji.

Dmitrij Pieskow z żoną. Źródło: se.pl
Dmitrij Pieskow z żoną. Źródło: se.pl
Dmitrij Pieskow z żoną. Źródło: se.pl

W 2015 roku Tatiana Nawka poślubiła Dmitrija Pieskowa – rzecznika prasowego Władimira Putina. Po inwazji Rosji na Ukrainę bliscy współpracownicy prezydenta Rosji również ponieśli karę.

Teraz musi odpowiedzieć za decyzje męża

Zarówno członkowie Dumy, jak i żona Pieskowa oraz jego dorosłe dzieci zostali obarczeni sankcjami. Tatiana Nawka posiada wiele nieruchomości w Moskwie. Ich łączna wartość wynosi aż 10 milionów dolarów.

Jej majątek na terenie Stanów Zjednoczonych, którego wartość nie jest dokładnie znana, został zamrożony. Na pewno jest to duży cios dla byłej mistrzyni olimpijskiej w łyżwiarstwie figurowym.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH: Popularni wróżbici zdradzają, jaka przyszłość czeka Władimira Putina. Czy czas jego rządów dobiega końca