Jak przypomina portal "Pomponik", Władimir Putin jest na ustach całego świata. Wszystko po tym, jak ponad trzy tygodnie temu zdecydował się zaatakować suwerenną Ukrainę. Przywódca Federacji Rosyjskiej spodziewał się, że operacja militarna skończy się znacznie szybciej, tymczasem Ukraińcy dzielnie się bronią. Niemal cały świat potępia Putina i czeka aż jego krwawe rządy się zakończą. Wróżki i wróżbici są zgodni co do jednego, dni rosyjskiego przywódcy są już policzone.

Wojna na Ukrainie nadal trwa

Dzień 24 lutego 2022 roku przejdzie do historii jako ten, w którym Rosja zaczęła pierwszą wojnę na kontynencie europejskim w XXI wieku. Putin był przekonany, że uda mu się podbić ukrainę w kilka dni. Przyszło mu się jednak zmierzyć z potężnym oporem Ukraińców, którzy pomimo przewagi wroga, nie przestają z nim walczyć i od trzech tygodni odpierają ataki.

Rosja za swoją inwazję płaci wysoką cenę, ze względu na nałożone na Federację Rosyjską sankcje. Władimir Putin zdaje się tym nie przejmować. W swoim przemówieniu wszystkich, którzy myślą inaczej niż on nazwał "szumowinami" i "zdrajcami". Mówił o tym, że prawdziwy naród rosyjski będzie w stanie odróżnić patriotę od tego, kto nim nie jest.

Władimir Putin/YouTube@Voj tek
Władimir Putin/YouTube@Voj tek
Władimir Putin/YouTube@Voj tek

Jaka przyszłość czeka Putina?

W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę oraz coraz bardziej nieracjonalnych decyzji rosyjskiego przywódcy, wszyscy zadają sobie pytnie, jak długo jeszcze potrwają rządy Władimira Putina? Zajrzeć w przyszłość Putina próbują wróżki i wróżowie z całego świata. Jedną z nich jest wróżka Anna Kempisty, która odpowiedzi na to pytanie szukała w kartach.

Zdaniem Kempisty Władimir Putin "nie umrze we własnym łóżku". Zapowiedziała również, że któraś z posiadłości rosyjskiego przywódcy zostanie wysadzona w powietrze.

Wojciech Glanc o końcu Putina

Wojciech Glanc wskazał, że Putin odejdzie z tego świata w dość nietypowych okolicznościach. W swojej wizji miał zobaczyć rosyjskiego przywódcę "zgarbionego, wycieńczonego, złamanego".

W widzeniu zobaczył również liczbę 90 oraz poddających się rosyjskich żołnierzy. "(...) jest ciepło, lato [...] Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę" - mówi cytowany przez Antyradio Glanc.

źródło: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
źródło: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
źródło: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc źródło: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Przłomowy będzie marzec

Z kolei gruzińska astrolożka, Khatuna Noel utrzymuje, że przełomowym miesiącem okaże się marzec. Wskazała, że właśnie w trzecim miesiącu roku nastąpiła śmierć Cesarza Pawła I (12 marca 1801 r.), Cesarza Aleksandra II (1 marca 1881 r.), a także Józefa Stalina (5 marca 1953 r.).

"Dodaj teraz dwa do dwóch. Nadszedł właśnie marzec" - stwierdziła Khatuna Noel.

A co wy o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Zdrowie Władimira Putina budzi wciąż ogromne zainteresowanie. Rzecznik Kremla nie przebiera w słowach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważna wiadomość dla wielu seniorów. Chodzi o wyczekiwaną przednich 13 emeryturę

O tym się mówi: GIF wydał pilny komunikat. Z półek znika popularny lek przeciwbólowe. Przyczyną jest wykrycie wady jakościowej