Jak przypomina portal "Pomponik", 24 lutego zaczęła się rosyjska agresja na Ukrainę. Władimir Putin zdecydował o napaści na wolny i niepodległy kraj. Oczy całego świata zwrócone są na ukraińskie miasta, w których ginie każdego dnia wielu seniorów. Wszyscy zastanawiają się nad tym, na co jeszcze zdecyduje się przywódca Federacji Rosyjskiej?

Na progu szaleństwa

Władimir Putin bardzo często snuł imperialistyczne wizje. Rozpoczęta 24 lutego pełnowymiarowa wojna, swój początek miała w 2014 roku, kiedy doszło do aneksji Krymu. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski przyznał, że Putin za ogromną tragedię uzawał rozpad Związku Radzieckiego i jego wielkim marzeniem było odbudowanie Wielkiej Rosji.

Wielu jednak nie wierzyło, że Putin zdecyduje się na szaleńczy plan podbijania niepodległych krajów. A jednak, zdecydował się zaatakować Ukrainę, w czym wielu upatruje dowodów na szaleństwo rosyjskiego przywódcy. Sojusz wywiadowczy Fives Eyes próbuje ustalić, czy za zachowaniem Władimira Putina może stać wyjaśnienie natury psychicznej.

Zwracają oni uwagę, że na przestrzeni ostatnich pięciu lat w procesie podejmowania decyzji przez Władimira Putina nastąpiła wyraźna zmiana. "Ci, którzy go otaczają, widzą wyraźną zmianę w jasności tego, co mówi i jak postrzega otaczający go świat" - inormuje portal "Express.co.uk".

Władimir Putin/YouTube@naTemat
Władimir Putin/YouTube@naTemat
Władimir Putin/YouTube @naTematpl

Plotki o stanie zdrowia Władimira Putina

Plotki o pogarszającym się stanie zdrowia Władimira Putina pojawiają się regularnie. Już kilka lat temu wskazywano, że przywódca Rosji cierpi na chorobę nowotworową. Do doniesień tych odniósł się rzecznik Kremla, Dimitrij Pieskow, który stwierdził, że dziennikarze ani nikt inny nie powinien "na to liczyć". Wskazał rownież, że dobrze byłoby, gdyby "ugryźli się w język".

Władimir Putin. Źródło: youtube.com
Władimir Putin. Źródło: youtube.com
Władimir Putin. Źródło: youtube.com

Taka reakcja Pieskowa nie ukróciła plotek o stanie zdrowia Władimira Putina. W 2020 roku Valery Solovei wskazywał, że Putin poddał się operacji w związku z rakiem. Później doszły do tego informacje o chorobie Parkinsona.

Plotek tych, nigdy nie udało się potwierdzić, bo jak wiadomo życie prywatne Władimira Putina, w tym również stan jego zdrowia, to najbardziej strzeżone tajemnice w Rosji.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Porażające słowa Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Przestrzega przed światowym konfliktem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pięć znaków zodiaku u mężczyzn, którzy zawsze dobrze zarabiają. Zapewnią godne życie swojej rodzinie

O tym się mówi: Senat ogłosił decyzję w sprawie ustawy o obronie ojczyzny. "Bezwzględnie będzie wymagała poprawiania"