W wyniku działań rosyjskich sił zbrojnych, w płomieniach stanęła baza paliwowa, która znajduje się w północnej części Ukrainy w Czernihowie. Według informacji ukraińskich służb do spraw sytuacji nadzwyczajnych, baza została ostrzelana.

Sześć zbiorników płonie w Czernihowie

Internet zalały nagrania z bardzo ciężkiej sytuacji panującej na terenie Ukrainy. Wiele z krótkich wideo okraszonych zostało ostrzeżeniem o drastycznym widoku.

W mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, czy Telegram pojawiają się mroczne doniesienia na temat skutków rosyjski inwazji na Ukrainę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Andrii Bilak (@andrii_bilak)

Teraz w mediach społecznościowych pojawiły się obrazy płonącej, o strzelonej bazy paliwowej w Czernichowie. Jak się okazuje, w płomieniach stanęło sześć zbiorników, a każdy z nich mieści pięć tysięcy metrów sześciennych paliwa.

Aktualnie sprawdzane są doniesienia o ewentualnych rannych i ofiarach śmiertelnych. To już ósmy dzień kutnowskiej agresji na Ukrainę. Witalij Kyryłow, rzecznik sił obrony terytorialnej ogłosił dwa dni temu wtargnięcie białoruskich wojsk na teren obwodu czernihowskiego.

O tym się mówi: Smutne wieści płyną od muzyków zespołu "Ich Troje". Odeszła bardzo ważna osoba dla jednego z nich

Zerknij tutaj: Nowe fakty w sprawie Aleksandry i Oliwii z Częstochowy. Badania DNA zdradziły ponuro prawdę

Nie przegap: Gwiazdy, które wzięły udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą" pokłóciły się. Edyta Górniak straszy Steczkowską sądem