Pamiętamy go bardzo dobrze praktycznie od samego początku zaistnienia zespołu "Ich Troje" na polskiej scenie muzycznej.

Jacek Łągwa w żałobie

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jacek Łągwa (@jaceklagwa)

Pomimo faktu, że to wokalistki zmieniały się najczęściej w składzie zespołu, to Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa niezmiennie trwali na posterunku.

Teraz w mediach społecznościowych czytamy, że odszedł ojciec muzyka Jacka łąkowy Andrzej Łągwa, który był aktorem filmowym, teatralnym i serialowym. Zespół "Ich Troje" na swoim facebookowym fanpage złożył Jackowi najszczersze kondolencje z powodu tej ogromnej straty.

Ojciec Jacka łąkowy odszedł w wieku 78 lat. Grał w kultowych produkcjach, jak niezapomniani chłopi, pan samochodzik i niesamowity dwór, czy niezwykłe przygody Pana Kleksa. Wielu może go również pamiętać z roli w filmie pogranicze w ogniu. Był małżonkiem 79-letniej teraz aktorki Janiny Borońskiej-Łągwy, którą mogliśmy zobaczyć w "Znachorze", czy w s"Stawce więcej większej niż życie".

O tym się mówi: Rosja bezprawnie znalazła się w przestrzeni powietrznej kraju Unii Europejskiej. Widziano tam myśliwce

Zerknij tutaj: Jacht Putina przechwycony przez Anonymous. Warte niemal 100 milionów dolarów maleństwo zwiało "do piekła"

Nie przegap tego: Ukraińcy po raz kolejny zachwycili świat. W taki sposób traktują rosyjskich żołnierzy. W sieci pojawiło się poruszające nagranie