Scementowała ich miłość w programie "Sanatorium miłości". Obecnie Iwona Mazurkiewicz (61 l.) i Gerard Makosz (82 l.) tłumaczą, co mają w planach na przyszłość. Ich relacja okazała się być na tyle trwała, a uczucie niezmienne, że seniorzy podjęli decyzję o kolejnych etapach swojego związku. W lipcu 2021 roku Gerard poprosił Iwonę o rękę w dniu własnych urodzin.

Ich decyzje są piękne, ale muszą poczekać

Zaręczyny tych dwojga miały miejsce 10 lipca. Prócz bliskich i przyjaciół, zakochani poprosili o przybycie również gospodynię programu "Sanatorium miłości", Martę Manowską. Uroczystość zaręczynowa odbyła się z wielkim przytupem. Był szykowny melanż, muzykę na żywo zagrała orkiestra.

Całe wydarzenie sporo kosztowało i nastręczało parze sporych przygotowań, jak przyznała Iwona w rozmowie z mediami.

Zapał spowodowany zaręczynami nie zdołał jednak całkowicie pochłonąć zakochanych seniorów. Postanowili z miejsca, że w tym roku ślub nie może się odbyć. Zgodnie przyznali natomiast, że jeśli już mają się pobierać, musi to być uroczystość kameralna, bez pompy i przytupu.

Gerard i Iwona z "Sanatorium miłości" planują ślub, ale na kiedy?

Jak się okazuje, zakochani już wpadli na pomysł, jak celebrować swoje zaślubiny. Na pewno chcą oboje, aby Iwona przyodziała suknię luźną, w stylu boho. Teraz jednak para zajęta jest dopieszczaniem swoich widzów na kanale YouTube, który wspólnie prowadzą.

Życzymy im jak najszybszej możliwości pobrania się!

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II podjęła ważną decyzję. Już wiadomo, kto będzie rządzić królestwem

Zerknij tutaj: Ivan Komarenko znów o sobie przypomniał. Piosenkarz w niewybrednych słowach wypowiedział się na temat Natali Maliszewskiej

Nie przegap tego: Urocze zdjęcie Mikołaja Roznerskiego rozczuliło internautów. Aktor zapozował z najbliższymi