Królowa Elżbieta II zaproponowała swoje wstawiennictwo w sobotę, aby księżna Kornwalii została królową Camillą – posługując się specjalnym przesłaniem z okazji platynowego jubileuszu, aby podjąć znamienną decyzję w tworzeniu przyszłości brytyjskiej monarchii.

Królowa Elżbieta II podjęła decyzję w sprawie przyszłego tytułowania Camilli

W adnotacjach wygłoszonych w przededniu 70. rocznicy wstąpienia na tron ​​monarcha wyraziła „szczere życzenie”, aby Camilla była znana jako „Królowa Małżonka”, gdy jej najstarszy syn Karol, książę Walii, zostanie jej następcą, zgodnie z oczekiwaniami.

Popularna i szanowana królowa, udzielając swego błogosławieństwa, ściśle trzyma się królewskich regół. „Kiedy w odpowiednim czasie mój syn Karol zostanie królem, wiem, że zapewnisz jemu i jego żonie Camilli takie samo wsparcie, jakie udzieliłeś mnie” — napisała monarchini. „I jest moim szczerym życzeniem, aby kiedy nadejdzie ten czas, Camilla będzie znana jako Królowa Małżonka, kontynuując swoją lojalną służbę”.

Przesłanie kładzie kres czarnym chmurom wiszącym nad przyszłością tytułu Camilli, które zawisły nad Domem Windsorów od czasu rozwodu Karola z popularną księżną Dianą.

Chociaż Camilla odegrała istotną rolę w rozpadzie pierwszego małżeństwa Karola, jej przyziemny styl i poczucie humoru definitywnie przekonały wielu Brytyjczyków. Jej ciepło złagodziło twarde kontury Karola i sprawiło, że wydawał się nadzwyczaj przystępny, jeśli nie szczęśliwszy, gdy przecinał wstążki, odsłaniał tablice i czekał na swoją szansę, by zapanować.

O tym się mówi: Ivan Komarenko znów o sobie przypomniał. Piosenkarz w niewybrednych słowach wypowiedział się na temat Natali Maliszewskiej

Zerknij tutaj: Kościół katolicki ma jasne stanowisko. Kiedy nieobecność na niedzielnej mszy świętej nie jest grzechem