Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatni piątek rozpoczęły się zmagania olimpijskie w Pekinie. Eksperci za jedną z pewnych kandydatek do medalu wskazywli łyżwiarkę szybką Natalię Maliszewską, która typowana była do wygranej w biegu na 500 metrów. Niestety pozytywny wynik testu na koronawirusa wykluczył ją ze startu. Całą sytuację zdecydował się skomentować Ivan Komarenku. Muzuk nie przebierał w słowach.

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko zasłynął piosenką "Jej piękne czarne oczy". Niestety żadna z kolejnych piosenke muzyka nie powtórzyła sukcesu, a artysta próżno szukał rozgłosu. Z pomocą jego kulejącej popularności przyszła epidemia koronawirusa. O artyście mówi się dużo i często, choć głównie za sprawą jego antyszczepionkowych poglądów.

Ostatnio artysta postanowił zabrać głos w sprawie Natalii Maliszewskiej, która nie mogła wystąpić na swoim koronnym dystansie. Przeszkodą w jej występie okazał się pozytywne wyniki testu na koronawirusa. Łyżwiarka przebywała w izolacji i choć początkowo pojawiły się nadzieję, że będzie mogła wystąpić w biegu na 500 metrów, ostatecznie nie wzięła w nim udziału.

Łyżwiarka szybka była mocno załamana takim obrotem spraw. Niestety jej samopoczucie mogło okazać się jeszcze gorsze, kiedy przeczytała wpis Ivana Komarenko dotyczący jej osoby. Piosenkarz przypomniał, że Maliszewska była zwolenniczką szczepień przeciw Covid-19 i dbała o to, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Potem było jednak tylko gorzej.

"Cóż Natalio, gdybyś się zachowywała jak Novak Djokovic, to byś została bohaterką. A tak jesteś tylko zwykłą frajerką" - stwierdził Ivan Komarenko.

Co sądzicie o tych słowach Ivana Komarenki?

To też może cię zainteresować: Urocze zdjęcie Mikołaja Roznerskiego rozczuliło internautów. Aktor zapozował z najbliższymi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Brzozowski tłumaczy się z wpadki. Został skrytykowany przez widzów TVP

O tym się mówi: Kościół katolicki ma jasne stanowisko. Kiedy nieobecność na niedzielnej mszy świętej nie jest grzechem