Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj Roznerski jakieś czas temu szczęśliwie zakochał się w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa oczywiście o pięknej Adrianie Kalskiej.

Urocze zdjęcie Mikołaja Roznerskiego rozczuliło internautów

Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska oboje są aktorami i poznali się na planie serialu „M jak Miłość”. Ostatnio jednak w ich życiu prywatnym nie jest zbyt kolorowo.

Para przeszła poważny kryzys i w grudniu 2021 roku postanowili zakończyć swój związek. Wciąż jednak będą grać parę w serialu.

Na to prywatne wyznanie zdecydowała się Adriana Kalska. Aktorka kilkanaście dni temu umieściła na swoim InstaStories, krótki komunikat o zerwaniu i poprosiła internautów by już więcej nie poruszali tego tematu.

Aktor zapozował z najbliższymi

Po zerwaniu humor Mikołajowi Roznerskiemu poprawiają najbliżsi. W ostatnim czasie aktor opublikował urocze zdjęcie z bratem i 2-letnim bratankiem. Fani byli zachwyceni.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN