Teraz media nie odpuszczą tego tematu, dopóki nie będzie on przemaglowany wzdłuż i wszerz. Jak podaje "Super Express", dzieci są dla dziennikarza, 62-letniego Macieja Orłosia priorytetem w jego życiu.

Maciej Orłoś płaci na swoje dzieci, według doniesień informatora

Internauci nie pozostawili na dziennikarzu suchej nitki, zarzucając mu zwyczaj opuszczania żon, którym coś dolega...

W związku z powyższym nadal zamierza uczestniczyć w życiu 19-letniej Melanii i 22-letniego Jakuba, których doczekał się z żoną Joanną Twardowską.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Plejada (@plejadapl)

Jak dowiedział się tabloid, prezenter i dziennikarz płaci pieniążki na swoje dzieci, ale nie są one w tym temacie jedyne.

Według medialnych doniesień Maciej Orłoś po 26 latach wspólnego pożycia z żoną Joanną Twardowską wyprowadził się ze wspólnych pieleszy. Nie jest tajemnicą, że to nie jest pierwszy raz Macieja Orłosia, kiedy opuszcza swoją żonę.

Gdy wścibski tabloid postanowił zapytać się u źródła, o rozstanie po latach małżeństwa Maciej Orłoś potwierdził doniesienia, ale nie chciał rozwijać tego tematu.

Obecnie, najnowsze doniesienia medialne przedstawiają wypowiedź przyjaciela rodziny państwo Orłoś, który wypowiedział się w sprawie ich rozstania i warunków finansowego wsparcia dla dzieci - Maciek nie czeka na decyzje sądu. Ustalił z dziećmi warunki. Część dostają gotówką, ale mogą też liczyć na inne wsparcie.

Przypomnijmy, że przecież dziennikarz ma zobowiązania wobec swojej poprzedniej żony, którą dotknął paraliż. Pani Ewa otrzymuje od byłego męża 8 tysięcy złotych miesięcznie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kasia Cichopek pochwaliła się kolejnym wnętrzem mieszkania. Co za elegancja

Zerknij tutaj: Mama wpada w złość, gdy jej syn kupił w szkole kanapkę. Co było z nią nie tak

Nie przegap tego: Maciej Orłoś potwierdza doniesienia. Dlatego to już koniec jego związku