34-letnia Jackie Fothergirll zakomunikowała, że ​​jej 13-letni syn Rowan Parkin uregulował opłatę 1,80 funta za niemal pustą bułeczkę w czasie przerwy na drugie śniadanie w szkole średniej Hinde House w Sheffield w hrabstwie South Yorkshire.

Chłopiec wprost stracił apetyt, gdy otworzył kanapkę i ujrzał niewielki kawałek kurczaka i kawałeczek sera wciśnięty między najwyraźniej niesmażone bułeczki. Oburzona matka opisała: „Po prostu niedopuszczalne jest, aby nasze dzieci jadły tego rodzaju żywność. Porcja jest absolutnie niedorzeczna i kosztuje 1,80 funta. Biorąc pod uwagę koszty i wszystko idzie w górę, to wcale nie wystarczy”.

Prawie puste bułeczki z kurczakiem i serem podawane w szkole średniej Hinde House w Sheffield

Matka, która poskarżyła się na szkołę i firmę cateringową, powiedziała, że ​​to nie pierwszy raz, kiedy wyraziła swoje obawy. Powiedziała też, że niektóre dzieci mogą głodować, jeśli będą polegać na szkolnych posiłkach jako jedynym pożywieniu na cały dzień. Dodała: „Aby zapłacić taką kwotę za posiłek i to wszystko, co dostajesz, może to być jedyny posiłek dnia dla dziecka.

„Jeśli to jedyny posiłek dziecka, będzie ono głodne przez cały dzień”. Zakomunikowała, że ​​po tym, jak jej skarga została upubliczniona, szkoła skontaktowała się z dostawcą usług cateringowych, Mellors, który później przeprosił. Ale Jackie mówi, że przeprosiny nie wystarczą, ponieważ rodzice od dawna narzekają w szkole, nie podjęto żadnych działań.

Kierownik operacji Mellors, Anne Kavanagh, w liście z przeprosinami do pana Zii powiedziała: „Poinformowano mnie o skardze dotyczącej panini kupionej przez jednego z twoich uczniów. „Standard jakości reprezentowany przez wykonane zdjęcie nie odzwierciedla standardów, w jakich działamy. „Podejmujemy wewnętrzne dochodzenie, aby dowiedzieć się, co się stało i zapewnić, że utrzymany jest zwykle wysoki standard obsługi żywności".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Rafał Szatan mierzy się z problemami zdrowotnymi. Konieczna jest operacja. Co dolega mężowi Barbary Kurdej-Szatan

Zerknij też tutaj: Wiadomo już, co z występem Piotra Żyły na igrzyskach w Pekinie. Na tę wiadomość fani skoczka czekali z niecierpliwością

Nie przegap też tego: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Piosenkarka trafiła do szpitala. Konieczna była operacja