Katarzyna Cichopek jest nadzwyczaj czynna w mediach społecznościowych, pokazując regularnie fragmenty swej codzienności, albo używając jej do promowania produktów i usług.

Bywa też tak, że przedstawia projekty zawodowe, demonstruje własne propozycje stylizacji, a także aranżacji wnętrz mieszkania. Teraz natomiast internauci mogli podejrzeć niewidziane dotychczas pomieszczenie.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się holem

Kasia systematycznie publikuje na instagramowym profilu świeże zdjęcia cieszące się sporym zainteresowaniem fanów i ciekawskich internautów. W ostatnim czasie opublikowała zdjęcie pokazujące ją w dresie welurowym uchylającym rąbka tajemnicy związanej z jej płaskim brzuchem.

Mimochodem przedstawiła odrobinę elegancko zaaranżowanej kuchni, w większości świecącej bielą. W najświeższym poście ujawniła, że w piątek wieczorem spotka się z laureatami organizowanego przez jej markę konkursu.

Wychodzę. Dziś spotykam się ze zwycięskimi klientkami mojej marki @yacichopek na kolacji - napisała w opisie do zdjęć, na których ubrana jest w "małą czarną" i czarne szpilki ze złotymi obcasami.

Jak można zauważyć, jasne, siwe kafle umieszczone są na podłodze holu, który odcięty jest brązową podłogą salonu. Ciemniejsze szarości i brąz ładnie odznaczają się na bieli dominującej w większości pomieszczeń.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Beata Kozidrak ma nowego partnera. Jest młodszy o 17 lat. Kim jest tajemniczy mężczyzna

Zerknij tutaj: Drożyzna w sklepach wciąż daje się nam we znaki. Niewiarygodne, jak dużo trzeba zapłacić za kostkę masła

Nie przegap tego: Rafał Szatan mierzy się z problemami zdrowotnymi. Konieczna jest operacja. Co dolega mężowi Barbary Kurdej-Szatan