Nie ulega wątpliwości, że o Beacie Kozidrak ostatnimi czasy było dosyć głośno z powodu jej alkoholowej przygody, jaką odbyła ulicami Warszawy 1 września 2021 roku.

Beata Kozidrak rozpoczyna nowy rozdział w życiu?

Jak wielu pamięta, a niewielu chciałoby zapomnieć, wokalistka zespołu "Bajm" przemierzyła ulicami Warszawy sporo kilometrów, będąc na "podwójnym gazie".

Na policję została zgłoszona przez naocznego świadka, którego przeraził widok z samochodu zaliczającego wszystkie krawężniki i jadącego zygzakiem.

Piosenkarka wówczas nie zamierzała się wypierać bycia pod wpływem alkoholu, a jej późniejsze posty i wyjaśnienia na mediach społecznościowych jedynie wzburzyły lejącą się na nią falę hejtu.

Najwyraźniej media bardzo nie chcą, aby Polacy zajęli się ważniejszymi sprawami, w związku z powyższym pojawiła się sensacyjna informacja na temat nowego partnera życiowego piosenkarki, którym jest 45-letni Jakub, który według słów piosenkarki jest aktorem.

Jak przyznała, bardzo nie chce zdradzać jego tożsamości, gdyż jej zdaniem wystarczy już fakt, że ona jest osobą medialną. Wychodzi więc na to, że jej koleżanka po fachu Maryla Rodowicz może jej pozazdrościć 17 lat młodszego tajemniczego Jakuba - Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy. Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach. Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć. (...) Moja popularność może zabić każdy związek i zdaję sobie z tego sprawę. Najważniejsze, że on jest obok mnie i bardzo mnie wspiera radą i doświadczeniem.

Wielu może zatem zastanawiać, czy oni nigdy nie wyjdą razem na spacer, do kina, czy choćby po bułki do sklepu? Czy z domu będą wychodzić w półgodzinnych odstępach, albo w ogóle razem nie zamieszkają?

O tym się mówi: Maciej Orłoś potwierdza doniesienia. Dlatego to już koniec jego związku

Zerknij tutaj: Drożyzna w sklepach wciąż daje się nam we znaki. Niewiarygodne, jak dużo trzeba zapłacić za kostkę masła