Każdy, komu zależy na zdrowym odżywianiu, będzie szukał takich źródeł pożywienia, które tworząc swój asortyment, korzystają z jak najbardziej naturalnych produktów. Niestety, w obecnych czasach małe i średnie firmy Mają ogromny kłopot związany z inflacją rujnują biznesy i ich właścicieli.

Przedwojennej piekarni grozi bankructwo

To właśnie spotyka przedsiębiorców prowadzących bardzo znaną w Pile piekarnię Jan. Tam właśnie powstają pyszne i zdrowe bochenki chleba wykonane z naturalnych składników. Niestety podwyżki cen gazu osiągnęły aż 500%, co spowodowało, że właścicieli nie stać już na opłacenie rachunków.

Na ulicy Joachima Lelewela 134 w mieście Piła od dawna prosperuje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem piekarnia "Jan", która uznanie zdobyła, produkując chleb na naturalnym zakwasie, pozbawiony konserwantów, spulchniaczy i ulepszaczy smaku. Ta najstarsza w Pile piekarnia działa według medialnych doniesień jeszcze przed II wojną światową.

Niestety zmiany, które nastały mocno wpłynęły na kondycję wielu przedsiębiorstw.

Okazuje się bowiem, że ostatni rachunek za paliwo gazowe ogrzewające kamienny piec osiągnął w skali miesięcznej kwotę 20 tysięcy złotych, co oznacza wzrost rachunku o 500%.

Rozgoryczona właścicielka piekarni nie kryje strachu przed przyszłością, a jej słowa pełne są żalu i niepewności - Mamy więcej kosztów niż przychodów... Nie wiem skąd brać na to. Klientów jest coraz mniej. Wybierają tańsze chleby. Nie mamy żadnej pomocy znikąd.


źródło: YouTube/Telewizja Asta

O tym się mówi: Doniesienia o romansie księcia Williama powracają do sieci. Ekspert twierdzi, że ma twarde dowody. O co chodzi

Zerknij tutaj: Monika Richardson pokazała przerażające zdjęcie. Dzienikarka dzieli się tym, co dzieje się w jej domu. Co się stało

Nie przegap tego: Takiego spotkanie nie było od dawna. Przy jednym stole mogą zasiąść Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i prezydent Andrzej Duda. Czy tak się stanie