Dziennikarka Monika Richardson postanowiła podzielić się w internecie niecodziennymi wydarzeniami mającymi miejsce w kamienicy, w której mieszka.

Monika Richardson dzieli się tym, co dzieje się w jej domu

Wielka gwiazda telewizyjna Monika Richardson po rozstaniu z ostatnim mężem Zbigniewem Zamachowskim zatopiła się w układaniu sobie życia na nowo. Zmiana nazwiska na “Richardson”, nowa fryzura i nowa miłość sprawiają, że dziennikarka wręcz kwitnie.

Otworzywszy swój biznes, aktualnie trzyma pieczę, razem ze swoją biznesową partnerką nad warszawską szkołą językową. Ciekawostką jest to, że Monika Richardson osobiście pełni tam rolę lektorki.

Dziennikarka regularnie publikuje także aktualności na swoim instagramowym profilu. Okazuje się, że podzieliła się wydarzeniami ostatnich dni, które mocno wpłynęły na jej samopoczucie.

Dziennikarka, umówiwszy się na rozmowę za pośrednictwem internetu zapomniała, że w zamieszkiwanej przez nią kamienicy na Żoliborzu wykonywany jest aktualnie generalny remont, jakiego najwyraźniej wymagała klatka schodowa.

Dzisiaj ważna rozmowa zawodowa. Spotkanie jest online i nieopatrznie umówiłam je w domu, a nie w szkole. Tymczasem nasza kamienica wygląda tak: 👷‍♀️👩‍💻👷🔨 Ubłagałam miłych panów lastrykarzy o 20 min przerwy, bo hałas jest straszny 🤪 Na końcu będzie pięknie, ale póki co, schowałam się w Zosi sypialni ze słuchawkami na uszach. Trzymajcie kciuki za remont i za rozmowę proszę.
- napisała w poście.

Dziennikarka zaznaczyła, że lepiej by było umówić na to spotkanie online w szkole, a nie w domu. Opublikowała również zdjęcia, które obrazują sytuację panującą w kamienicy i tłumaczą trudności wynikające z towarzyszącego remontowi hałasu.

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski przewiduje pogorszenie sytuacji. Opowiedział też o swojej mamie. Co jeszcze zobaczył w najnowszej wizji

Zerknij: Dobre wiadomości dla seniorów. Waloryzacja w 2022 roku będzie wyjątkowo wysoka