Tym razem słuchacza, którzy śledzą kanał Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa, na YouTube, mogli dowiedzieć się, co zobaczył w swojej wizji najsłynniejszy polski jasnowidz. Jego wizja wielu może przerazić. "Część Polski będzie poligonem" - powiedział w trakcie audycji jasnowidz Jackowski.

Jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski regularnie publikuje na swoim kanale na YouTube coraz bardziej przerażające wizje przyszłości związane z panującą od dwóch lat sytuacją pandemiczną.

Jasnowidz przyznaje, że USA i Rosja grają w dziwną grę

Podkreślał wielokrotnie, że zachodzące w kraju i na świecie zmiany są wynikiem realizacji ogromnego i nieuchronnego planu najpotężniejszych tego świata. Nie ulega wątpliwości, że razem z Krzysztofem Woźniakiem bardzo precyzyjnie przewiduje to, co może nas czekać w najbliższej przyszłości.

Tym razem Krzysztof Jackowski podczas opowiadania o swojej wizji wspomniał, że pewien obszar naszego kraju stanie się swoistym poligonem. Może się zatem okazać, że na terenie naszego kraju mogą rozpocząć się dosyć konkretne i widoczne działania zbrojne. Jak pamiętamy, od prawie roku publikowane są wszelkiego rodzaju artykuły informujące o pieczołowitych przygotowaniach do ataku na Iran, z czym Izrael się w ogóle nie kryje.

Według słów jasnowidza z Człuchowa zostaną nam nałożone jeszcze ostrzejsze restrykcje, z powodu ostatnich protestów odbywających się na całym świecie. Jak przyznał, nasze poczucie odzyskiwania wolności jest tylko pozorne.

Jasnowidz podczas Najnowsze i transmisji współdzielonej z Krzysztofem Woźniakiem wyraził także swój ogromny żal, lęk i niemoc związane za stanem zdrowia swojej mamy, która podczas hospitalizacji deklaruje swojemu synowi Krzysztofowi Jackowskiemu, że jest jej tam tak źle, że pragnie już umrzeć.

Emocjonalna transmisja wprost wyciska łzy z oczu. Okazuje się, że 80-letniej mamie jasnowidza przestały pracować nerki, co poskutkowało wezwaniem pogotowia. Po krótkim pobycie w placówce znajdującej się w pobliskiej miejscowości seniorka została wypisana do domu, lecz po krótkim czasie ponownie zaczęła potrzebować pilnej dializy, którą wykonano poprzednim razem podczas hospitalizacji.

Tym razem jednak nie została zabrana na oddział, na którym dializy są wykonywane. Pracownicy placówki, dopiero po telefonicznej interwencji jasnowidza zdeklarowali się wykonać seniorce test na koronawirusa i znając jego wynik przetransportować ją na oddział wykonujący dializy. Niestety 80-latka mocno cierpi i według opinii Krzysztofa Jackowskiego, czeka tam na swój koniec.


źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Polskie stewardesy w czasach PRL były podziwiane. Jak dorabiały sobie do wypłaty

Zerknij: Agata Kornhauser-Duda postanowiła zająć się ważną sprawą. Będzie omawiała ją z posłankami opozycji