Program "Dancing with the Stars" jest dobrze znany niemal w każdym zakątku świata. Do Kraju nad Wisłą dotarł z początku pod tytułem "Taniec z Gwiazdami" i był transmitowany na antenie telewizji TVN.

Od 2014 roku produkcję zagarnęła telewizja Polsat, która emituje go jako "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z końcem października widzowie w całej Polsce śledzili finał 12. sezonu show.

Smutne wieści dla fanów roztańczonych celebrytów

Od października wielbiciele programu niespokojnie wyczekiwali na informacje o kolejnych uczestnikach. Z przykrością stwierdzamy, iż Polsat nie ma dobrych wiadomości dla widzów. Następna edycja „Tańca z Gwiazdami” nie będzie przedstawiona zbyt szybko.

Po finale ostatniej edycji gospodarze programu, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska oraz Paulina Sykut-Jeżyna, wyjawili, że następny sezon projektu ma być wyemitowany dopiero wiosną 2022 roku.

Media rozwiały niejasności i przekazały publiczności, że Polsat odszedł od niniejszego planu. Osoby zatrudnione przy projekcie powiadamiają, iż show może powrócić na szklane ekrany na jesieni, jednakowoż zaznaczają, że jakiekolwiek decyzje w niniejszej kwestii do tej pory nie zapadły.

Polsat nie wypowiedział się w tym temacie oficjalnie. Oddziaływanie na tę decyzję prawdopodobnie będzie miała zmniejszająca się oglądalność.

12. edycję bowiem obserwowało o niemal 400 tysięcy widzów mniej niż edycję 11. Czy to wskazuje na rezygnację Polsatu z "Tańca z Gwiazdami" jakiego znamy?

O tym się mówi: Pary z dużą różnicą wieku w świecie show-biznesu. Oni mają za nic krytykę i drwiny

Zerknij: Pacjent zmagający się z nowotworem już trzy razy miał odwoływaną operację. Głos w sprawie zabrał szpital

Nie przegap: Anna Lewandowska pęka z dumy. W mediach społecznościowych pogratulowała ukochanemu kolejnego sukcesu