Jak przypomina portal "Pudelek", nie tak dawno Robert Lewandowski musiał uznać wyższość Lionela Messiego, który sprzątnął mu Złotą Piłkę sprzed nosa. Tym razem to jednak Lewy okazał się górą i cieszył się z tytułu Piłkarza Roku FIFA. Dumy z osiągnięcia męża nie kryła Anna Lewandowska, która w mediach społecznościowych zamieściła wymowny wpis.

Anna Lewandowska nie kryje dumy z męża

Robertowi Lewandowskiemu udało się wywalczyć statuetkę Piłkarza Roku FIFA. Kapitan polskiej reprezentacji sięgnął po tę statuetkę po raz drugi z rzędu. Taki wyczynem może pochwalić się tylko trzech piłkarzy. Chwilę po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o wygranej Lewego, jego żona zamieściła na Instagramie pełen dumy wpis.

"Mój ukochany zrobiłeś to!" - napisała w mediach społecznościowych Anna Lewandowska. Podkreśliła, że wie, jak mocno Robert pracuje na swoje sukcesy i zapewniła, że jest z niego bardzo dumna.

Pod instagramowym wpisem Anny Lewandowskiej zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Nie zabrakło z nich wpisów od znanych i lubianych, w tym między innymi od Agnieszki Dygant, Jessicy Mercedes, czy Małgorzaty Rozenek. Ta ostatnia złożyła gratulacje nie tylko Lewemu, ale także jego żonie, zaznaczając, że nagroda jest ich wspólnym sukcesem.

My też gratulujemy Robertowi Lewandowskiemu zdobycia tytułu Piłkarza FIFA i życzymy mu kolejnych sukcesów indywidualnych i reprezentacyjnych.

Jak podoba się wam wpis Anny Lewandowskiej i komentarz Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Policja zakończyła się śledztwo w sprawie konfliktu w rodzinie Joanny Opozdy. Czy teść Antka Królikowskiego odpowie za swoje czyny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zbigniew Ziobro szykuje dla Polaków zaskakujące zmiany. Projekt ustawy przygotowany przez ministerstwo sprawiedliwości budzi wiele emocji

O tym się mówi: Asteroida szersza niż najwyższy budynek na świecie, przemknie dziś blisko Ziemi. Czy mamy powody do obaw

Z życia gwiazd: Dawid Narożny zada ostatecznego kuksańca byłej żonie. "Piękni i Młodzi" będą mieli konkurencję