Dawid Narożny konstytuuje zespół. Piosenkarz będzie współtworzył grupę z Jaśkiem Kapelą. Magda Narożna trochę może się zdenerwować, gdy pozna nazwę kapeli.

Dawid Narożny zagra byłej żonie na nosie?

Przed imprezą sylwestrową 2021 byli już małżonkowie, zaczęli awanturę w miejscu publicznym. Wszystko z powodu słów Magdy, jakie padły w trakcie rozmowy z Pomponikiem: Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o „potyczki niedojrzałego osobnika”, to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy.

Dawid zadecydował się odwdzięczyć pięknym za nadobne. Ujawnił rejestr wideo z paskudnej awantury na korytarzu, a także w lokalu. Zaalarmował również Telewizję Polską, aby uważała na jego byłą żonę i podpowiedział, aby postarali się o lepszą ochronę.

Dawid Narożny formuje nowy zespół. Jak nazwie grupę?

Wygląda na to, iż będzie ciąg dalszy szarpaniny między Narożnymi. Dawid po rozwodzie z Magdą wybudował własną karierę solową. Najwyraźniej nie do końca wszystko udało się tak, jak to sobie wymarzył, albowiem planuje zacząć z następnym przedsięwzięciem.

Działacz Jaś Kapela ujawnił na Instagramie, że zamierza zjednoczyć siły z Dawidem Narożnym. Mężczyźni planują stworzyć własny zespół disco-polo.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jaś Kapela (@jas.kapela)

Niezwykłą czujność budzi nazwa brzmiąca na kształt ciosu wymierzonego w kierunku Magdy i nawiązuje do Pięknych i młodych, to znaczy grupy, której Magda lideruje - Zakładamy kapelę. Pobożni i Cnotliwi – oznajmił Jaś.

O tym się mówi: Te znaki zodiaku nie potrafią pozwolić dzieciom na swobodne usamodzielnienie się. O kogo chodzi

Zerknij: Ewa Krawczyk ostro o protestujących w Poznaniu. Padły zaskakujące słowa