Jednak miłość nie zawsze działa w ten sposób, a niektóre pary sprawiają, że działa pomimo ogromnej różnicy wieku. Te romanse majowo-grudniowe, jak się je nazywa, spotkały się z krytyką, ale wciąż są silne.

Andrzej Łapicki i Kamila Łapicka

Różnica wieku: 60 lat

Andrzej Łapicki i Kamila Łapicka długo byli tematem plotek. W 2009 roku wzięli ślub, a 60-letnia różnica wieku między nimi nie przeszkodziła w szczęśliwym, wspólnym życiu. On miał 85 lat, ona 25 lata.

Emmanuel Macron i Brigitte Macron

Różnica wieku: 25 lat

24 -letnia różnica wieku między 64-letnią Brigitte a 40-letnim Emmanuelem ustawicznie była obszarem konwersacji wokół ich małżeństwa, odkąd zainaugurował on kampanię prezydencką. Brigitte pracowała jako nauczycielka w szkole średniej, a Emmanuel uczył się w jednej klasie z jej córką.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone

Różnica wieku: 23 lata

Chociaż oboje mocno pilnują swojej prywatności (ich obecność w mediach społecznościowych prawie nie istnieje), para rzeczywiście spotyka się od grudnia 2017 r. To ogłosiwszy, po raz pierwszy *publicznie* wystąpili na Oskary 2020.

Madonna i Ahlamalik Williams

Różnica wieku: 36 lat

Podobno wokalistka i zawodowy tancerz spotkali się, kiedy ten dołączył do jej trasy koncertowej w 2015 roku. Od tego czasu zyskała aprobatę jego ojca: w 2019 roku tata Ahlamalika powiedział TMZ, że para spotyka się już od roku. „Miłość nie ma wieku” – powiedział. „Mój syn żyje la Vida Loca i po prostu cieszę się jego szczęściem”. Sprawy wydają się być jeszcze poważniejsze – z okazji urodzin, Madonna w sierpniu 2021 roku zabrała go z dziećmi na rodzinne wakacje do Włoch.

Księżniczka Charlene i książę Albert

Różnica wieku: 20 lat

Ta królewska para jest małżeństwem od przeszło 10 lat i wspólnie mają parę bliźniaków: księżniczkę Gabriellę, hrabinę Carlades i Jacques Honore Rainier.

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odeszła znana uczestniczka Eurowizji. O kogo chodzi

Zerknij: Marcin Prokop i Dorota Wellman zaskoczyli fanów. W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy. Zdjęcie obiegło sieć