Jak przypomina portal "Pomponik", Dorota Wellman i Marcin Prokop należą do najbardziej lubianych telewizyjnych duetów. Ostatnio dali się ponieść. Przekonajcie się sami!

Niemały szok

Ostatnio widzowie przeżyli spory szok, kiedy u boku Marcina Prokopa nie pojawiła się Dorota Wellman a Małgorzata Ohme. Przy okazji tej zmiany pojawiło się w sieci wiele teorii co do powodów nieobecności Wellman. Część z widzów obawiała się tego, że producenci zechcą rozdzielić ulubieńców widzów.

Marcin Prokop szybko wyjaśnił, że nieobecność jego partnerki nie jest wynikiem ani budzika, który nie zadzwonił, ani "porwania przez kosmitów", czy "zwolnienia przez Edytę Herbuś". Prokop przyznał, że jgo telewizyjnej partnerce po prostu coś wypadło "i nie był to ząb" - stwierdził żartobliwie Marcin Prokop.

Marcin Prokop i Dorota Wellman dali się ponieść

Marcin Prokop i Dorota Wellman słyną z niezwykłego poczucia humoru, co udowodnili po raz kolejny. Mogliśmy ich zobaczyć w stroju pluszowych bałwanków, z odpowiednią zimową garderobą w postaci szalika i czapki. "Kiedy śnieg wejdzie za mocno" - napisał w mediach społecznościowych Marcin Prokop.

Fani są zachwyceni wspólną fotografią duetu Prokop i Wellman. Jedna z fanek stwierdziła, że Dorota Wellman wygląda na zdjęciu, jak przeuroczy bałwanek Olaf "roztapiający nasze serca". Ktoś inny przyznał, że kiedy oni pojawiają się na ekranie, włącza głośniej telewizor.

A jak wam podobają się Dorota Wellman i Marcin Prokop w takim niecodziennym wydaniu?

To też może cię zainteresować: Adriana Kalska zdecydowała się na prywatne wyznanie. Czy związek aktorki z Mikołajem Roznerskim się zakończył

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żona ministra Łukasza Schreibera zdradziła, jak wygląda życie w cieniu znanego męża. Takich słów nikt się nie spodziewał

O tym się mówi: Ksiądz zdecydował się na zaskakujący gest. Zrobił to na oczach ludzi. O czym mowa

Z życia gwiazd: Maja Bohosiewicz zdobyła się na odważne wyznanie. Aktorka mierzy się z niespodziewaną przypadłością