Marianna Schreiber jest żoną znanego polityka PiS-u Łukasza Schreiber. W ostatnim czasie kobieta zdradziła, jak wyglądają realia w cieniu znanego męża.

Żona ministra Łukasza Schreibera zdradziła, jak wygląda życie w cieniu znanego męża

Marianna Schreiber cieszy się dużą popularnością. Wszystko dzięki udziałowi w programie rozrywkowym Top Model. Co prawda, kobieta nie zaszła daleko w show, ale zyskała grupę wiernych obserwatorów.

Instagramowy profil Marianny Schreiber śledzi blisko 30 tysięcy osób. W ostatnim czasie żona polityka PiS-u poruszyła ciężki temat.

W poście Marianna Schreiber zadała pytanie, na które sama sobie odpowiedziała.

Dlaczego niektóre żony polityków z PiS, boją się „wyjść z cienia”?

- rozpoczęła swój post Marianna Schreiber.

Okazuje się, że życie u boku znanego polityka nie jest kolorowe. Marianna Schreiber wymieniła kilka powodów

Bo są uzależnione ekonomicznie? Bo po kilku, kilkunastu latach małżeństwa są zobowiązane do trwania w tym samym zdaniu oraz poglądach, często w imię miłości? Bo co powiedzą sąsiedzi, rodzina, znajomi (wyborcy PiS)

- wymienia kobieta.

Marianna Schreiber zauważyła również, że w wielu przypadkach kobiety są skłonne do poświęceń i dbają o kariery mężów znacznie bardziej niż o własne szczęście.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN