Od czasu kiedy Maja Bohosiewicz po raz pierwszy zadebiutowała jako aktorka w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, stale pnie się po szczeblach kariery. Produkcje z jej udziałem, takie jak "Ojciec Mateusz", "M jak Miłość" czy "Za marzenia" są dobrze znane wszystkim Polakom.

Życie aktorki przewróciło się do góry nogami w momencie, w którym urodziło się jej pierwsze dziecko - syn Zachary. Nieco ponad rok później powitała na świecie również córeczkę Leonię. Chociaż Bohosiewicz jest szczęśliwą matką i żoną, to okazuje się, że ostatnie lata były dla niej szczególnie trudne. Aktorka postanowiła zdradzić powód swojego złego samopoczucia...

Bohosiewicz podzieliła się z fanami swoją nieprzeciętną przypadłością

Jakiś czas temu aktorka nieco bardziej otworzyć się przed swoimi fanami i poedukować ich w temacie pewnej niespotykanej przypadłości, z jaką boryka się od lat.

Bohosiewicz wyznała, że zmaga się z tzw. FOMO. Skrót od angielskiej nazwy - "fear of missing out" - oznacza nic innego, jak strach przed przegapieniem czegoś. Osoby zmagające się z tym stanem czują stałą potrzebę kontrolowania wszystkiego wokół ze strachu przed tym, że coś je ominie.

Aktorka mierzy się z niespodziewaną przypadłością

To jednak nie koniec. Od jakiegoś czasu Maja Bohosiewicz mierzy się również z depresją. Okazuje się, że farmakologia również była niezbędna.

Moja pani psychiatra, oprócz leków, przepisała mi od razu kwasy omega i magnez

- zdradziła Maja Bohosiewicz.

Sama Maja Bohosiewicz długo nie mogła uwierzyć, że potrzebuje tego typu leczenia. Po kilku konsultacjach zdecydowała jednak, że w tym roku całkowicie zadba o swoje zdrowie.

Jakiś czas temu Maja przeprowadziła się do Dubaju. Miejmy nadzieje, że egzotyczne słońce dobrze wpłynie na samopoczucie Mai.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN