Jamie Lynn Spears dopadły emocje, gdy opowiadała o swojej relacji ze swoją siostrą Britney Spears w Good Morning America .

W klipie promocyjnym do długo oczekiwanego wywiadu aktorka powiedziała, że „kocha” swoją siostrę, ale przyznaje, że „sprawy się skomplikowały”.

Jamie Lynn ze łzami w oczach opowiada o swojej relacji z siostrą Britney Spears

Gwiazda Sweet Magnolias porozmawiała z dziennikarką ABC News Juju Chang na tydzień przed wydaniem jej pamiętnych wspomnień. Rzut oka na czat dowiódł, że Jamie Lynn odnosi się do plotek, że jej kontakt z siostrą się zepsuł.

W trakcie jej wojny o nadzór wyszło na jaw, że Britney, która przestała obserwować Jamie Lynna na Instagramie, nie miała najzażylszego kontaktu ze swoją siostrą. Britney wiele razy przyzywała swoją siostrę, by mówiła o jej kurateli, jednocześnie nie mogąc liczyć na pomoc siostry w wydostaniu się z tego.

Nagranie pokazuje Jamie Lynn ocierającą łzy, gdy mówi: „YYY, kocham moją siostrę”. Zapytana, czy sprawy się pogmatwały, odpowiedziała: „Chyba tak”. Po czym Jamie Lynn zostaje zagadnięta o to, co jej zdaniem wywołało rozdźwięk między nią, a jej siostrą.

I nawiązując do tytułu książki, czego żałuje, że nie ogłosiła. Początkowo planowała zatytułować swoją książkę „Muszę wyznać: Rodzina, sława i poznawanie tego”, nawiązując do tekstów z przeboju jej siostry z 1998 r. „ Baby One More Time”.

Britney nie przebierała w słowach, gdy umieszczała na Instagramie o swojej rodzinie, we wpisie, który wielu przypuszczało, że dotyczył Jamie Lynn. „Jeśli jesteś jak moja rodzina, która mówi takie rzeczy jak „przepraszam, jesteś pod kuratelą”… przypuszczalnie myślisz, że jesteś inna, aby mogli się z tobą pieprzyć !!!!” - napisała.

Wygląda na to, że Jamie Lynn mogła nadużyć konta czekowego siostry. W trakcie letniej bitwy Britney o uwolnienie spod kurateli pokazany dokument dowiódł, że Britney regulowała rachunki za kilka lotów Jamie Lynn z Los Angeles.

Sędzia wybrał Jamie Lynn na powiernika wielomilionowego majątku jej siostry w 2020 roku. W pewnym momencie usiłowała przejąć znaczniejszą kontrolę nad funduszem powierniczym przeznaczonym dla dzieci jej siostry.

O tym się mówi: Jarosław Bieniuk ma powody do dumy. Sportowiec pokazał swojego najstarszego syna. Jest bardzo podobny do Ani Przybylskiej

Zerknij: Pieniądze popłyną szerokim strumieniem w 2022 roku. Dotyczy to kilku znaków zodiaku