Jarosław Bieniuk przez długi czas był ukochanym Anny Przybylskiej. Piłkarz i aktorka tworzyli jedną z najcudowniejszych par w świecie show-biznesu. Choć przez mnóstwo lat nie postanowili o sformalizowaniu swojego związku to i tak zdołali ukształtować rewelacyjną rodzinę.

Para doczekała się trójki latorośli. Pierwsza na świat przybyła córka Oliwia. Młoda dama ma obecnie 19 lat i z wolna dąży śladami własnej rodzicielki.

Jest już bardzo dobrze popularna w show-biznesie, a po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" zebrała wokoło siebie duże grono wielbicieli.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska doczekali się prócz tego dwóch synów. Młodszy o trzy lata od Oliwii jest Szymon, w roli ostatniego na świat przybył Jaś, który ma teraz 9 lat. Familijną błogość zniszczyła informacja o chorobie Ani.

Choć odważnie wojowała ona o zdrowie, nie zdołała zwyciężyć z nowotworem. Ania odeszła w 2014 roku.

Jarosław Bieniuk celebruje rocznicę urodzin najstarszego syna

Jarosław Bieniuk od odejścia Ani samotnie zajmuje się trójką dzieci. Zaraz po śmierci Anny Przybylskiej uzyskał mnóstwo wsparcia od bliskich. W rutynowych powinnościach wspomagała go jego matka, która osiedliła się z nimi po dramacie...

Samemu tatusiowi udało się wykształcić dzieci na rewelacyjnych młodych ludzi. Widocznie jest, że są oni mocno ze sobą połączeni.

Jarek asystował Oliwii na miejscu dla publiczności w czasie każdych odcinków Tańca z Gwiazdami i niezwykle trzymał kciuki za jej sukces.

Obecnie tymczasem swój ważny dzień ma jego najstarszy z męskich potomków, czyli Szymon. Młodzian kończy 16 lat. Dlatego też dumny ojciec pokazał jego zdjęcie oraz złożył mu prześliczne życzenia. Dzisiaj 16 lat kończy mój „najstarszy”. Sto lat Synku! Spełniaj marzenia, dąż do celów, kochaj i bądź kochany. Jestem.

źródło: Instagram/Jarosław Bieniuk

O tym się mówi: Andrzej Duda nie pozostał obojętny wobec trudnych chwil w rodzinie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Co zrobił

Zerknij: Ryszard Lasota z "Sanatorium Miłości" zachwyca czułością. Wypad w góry z 37 lat młodszą ukochaną uwieczniony na słodkich zdjęciach