Andrzej Duda podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą ostatnich wydarzeń w życiu Antoniego Królikowskiego i jego małżonki Joanny Opozdy.

Andrzej Duda dołączył do grona wspierających rodzinę Królikowskich w trudnych dla nich chwilach

Jak donoszą media, bardzo aktywny w internecie prezydent Polski postanowił okazać wsparcie rodzinie Królikowskich dodając serduszko do publikacji instagramowej zamieszczonej przez Antoniego Królikowskiego.

Sprawa strzałów oddanych przez Dariusza Opozdę w stronę Antoniego Królikowskiego, własnej córki i żony, wciąż jest rozwojowa i nabiera tempa.

Opublikowane w sieci zdjęcia i filmy z miejsca zdarzenia wciąż krążą i są ze wszystkich stron omawiane.

Dariusz Opozda postanowił mocno trzymać się swojej wersji wydarzeń, a na dowód tego umieszczone zostały w sieci oświadczenia zarówno pełnomocnika, jak i samego ojca Joanny Opozdy. Mężczyzna, publikując wypis rejestru gruntów, usiłował udowodnić, że miał prawo strzelać do rodziny, będąc jedynym właścicielem działki. Zapomniał jednak o tym, że w mieszkaniu pozostawały rzeczy nienależące do niego.

Okazuje się bowiem, że Mężczyzna postanowił pozwać do sądu byłego antyterrorystę za niekorzystne dla niego skomentowanie strzelania z broni, a także Antoniego Królikowskiego za podane w sieci informacje.

Będąca przy nadziei Joanna Opozda mocno przeżywa tę sytuację i z wyrzutami sumienia bardzo martwi się o życie i zdrowie maleństwa będącego pod jej sercem. Ten drobny gest prezydenta Polski Andrzeja Dudy w postaci pozostawienia serduszka pod zdjęciem podpisanym "Kocham swoją żonę", z pewnością nie co podniesie na duchu oboje małżonków.

O tym się mówi: Szymon Hołownia ma powody do świętowania. Do polityka płyną gratulacje. To wielki dzień w jego życiu

Zerknij: Para znanych artystów rozstała się po 16 latach związku. Co się stało z Jasonem Momoa i Lisą Bonet