Szymon Hołownia, a także jego małżonka, Urszula, prawie do samego finału skrywali, że spodziewać się przybycia na świat ich kolejnego dziecka.

Szymon Hołownia pochwalił się powiększoną rodziną

Prawdę, że Urszula Brzezińska-Hołownia jest w odmiennym stanie, pochwalili się w świątecznym nagraniu, w jakim składali bożonarodzeniowe winszowania i życzenia noworoczne. Polityk akcentował wówczas, że dla nich zapowiada się rok szczególnie rewolucyjny. I faktycznie tak jest.

W najświeższym poście, jaki Szymon Hołownia ujawnił na Instagramie, dziennikarz zademonstrował fotkę z nowo powitą córeczką.

Na zdjęciu spostrzegamy radosnego, dumnego ojca z córeczką Elżbietą Wandą. Jak komunikuje Hołownia, maleństwo przybyło na świat 13 stycznia o poranku. Małżonka, a także córcia teraz wypoczywają i zbierają siły, a on planuje na jakiś czas umknąć z sieci i skoncentrować się na tym, co obecnie dla niego najcenniejsze.

W swoim tekście dziennikarz wyraził wdzięczność również za oparcie i miłe słowa, które ofiarowywali mu internauci.

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da - pisze Szymon Hołownia. Pod wpisem już pokazały się setki komentarzy z winszowaniem.

O tym się mówi: Ryszard Lasota z "Sanatorium Miłości" zachwyca czułością. Wypad w góry z 37 lat młodszą ukochaną uwieczniony na słodkich zdjęciach

Zerknij: Rodzice mogą skorzystać z nowego świadczenia w kwocie 400 złotych. Zostało już niewiele czasu. Co trzeba zrobić, aby otrzymać wsparcie