Jak przypomina portal "Super Express", Hanna Gucwińska krótko po śmierci swojego męża, Antoniego Gucwińskiego trafiła do jednego z wrocławskich szpitali. Kobieta miała problemy z oddychaniem, które związane były z Covid-19. Jak teraz czuje się prowadząca "Z kamerą wśród zwierząt"?

Jak czuje się Hanna Gucwińska?

Informacja o śmierci Antoniego Gucwińskiego obiegła media na początku grudnia. Niestety byłemu dyrektorowi wrocławskiego zoo nie udało się wyjść cało z zakażenia koronawirusem. Jego śmierć szczególnie mocno przeżyła żona, Hanna Gucwińska. W rozmowie z "Super Expressem" wdowa przyznawała, że nie może sobie znaleźć miejsca po odejściu ukochanego.

Kiedy podano już datę pochówku Antoniego Gucwińskiego, przyszły kolejne niepokojące wieści. Do jednego z wrocławskich szpitali trafiła Hanna Gucwińska, która podobni jak jej mąż, zakaziła się koronawirusem. Gucwińska miała problemy z oddychaniem, a jej stan lekarze określali jako ciężki.

Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Plotki Rozrywka
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Plotki Rozrywka
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Plotki Rozrywka

Na szczęście, teraz stan Hanny Gucwińskiej się poprawił. Jak przekazuje "Super Express" żona Antoniego Gucwińskiego nadal przebywa w placówce, choć systematycznie stan jej zdrowia jest lepszy. Nie wiadomo jednak kiedy będzie mogła wyjść ze szpitala.

Nie jest również znany jeszcze ostateczny termin pogrzebu Antoniego Gucwińskiego. Kiedy data zostanie podana do wiadomości, z pewnością was o tym poinformujemy. A tymczasem pani Hannie Gucwińskiej życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

Antoni Gucwiński/YouTube @Plotki Rozrywka

Należeliście do grona wielbicieli programu "Z kamerą wśród zwierząt"?

To też może cię zainteresować: Aleksander Kwaśniewski ostro o Donaldzie Tusku. Lider Platformy Obywatelskiej z pewnością nie będzie zadowolony z tych słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Lekarze ocenili, że wcześniaka nie udało się uratować. Wypisano noworodkowi akt, jednak coś zmieniło sytuację

O tym się mówi w Polsce: Zima znów o sobie przypomni. Temperatury mocno spadną. Z czym jeszcze przyjdzie nam się zmierzyć

O tym się mówi na świecie: Aktorzy z filmu "Harry Potter" obchodzą 20. rocznicę. Ile zarobili grając w produkcji