W programie specjalnym, którego premiera zaplanowana jest na Nowy Rok, pojawi się obsada i ekipa oryginalnej serii, w tym Chris Columbus, który wyreżyserował w 2001 roku część "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

Ile zarobili aktorzy wcielający się w główne postaci

W przedpremierowym odcinku specjalnym Kolumb zastanawiał się nad dylematem, którego doświadczył podczas pracy z dziecięcymi aktorami przy pierwszym filmie „Harry Potter” . W tym czasie Daniel Radcliffe miał 11 lat, kiedy grał tytułową postać, Emma Watson miała 10 lat, kiedy grała Hermionę Granger, a Rupert Grint miał 12 lat, kiedy zaczął grać lojalnego przyjaciela Pottera, Rona Weasleya.

„Mówili linijkę, a potem uśmiechali się do kamery lub byli po prostu bardzo szczęśliwi, że mogą być w filmie „Harry Potter”, że nie mogli powstrzymać swojego podekscytowania wystarczająco długo, by skupić się na całej scenie” - powiedział w zapowiedzi wideo.

Watson zgodziła się również, że ona i jej koleżanki miały „duży problem” z utrzymaniem koncentracji w pracy. „Dużym problemem było to, że podczas ujęcia nasza uwaga słabła, pojawiała się i odchodziła” – wyjaśniła.

Kto jest najbogatszym aktorem Harry'ego Pottera?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gutsy ansh (@gutsy_ansh44)

Emma Watson jest drugą najbogatszą gwiazdą Harry'ego Pottera po Danielu Radcliffe'u. Oto szacunkowa wartość netto głównej obsady dzieci w kolejności od najwyższej do najniższej: Daniel Radcliffe zarobił 110 milionów dolarów, Emma Watson zgarnęła 85 milionów dolarów, Rupert Grint zarobił 50 milionów dolarów, a Tom Felton zarobił 20 milionów dolarów.

O tym się mówi: Rząd oferuje do 1400 zł dodatku do rachunków. Kto może liczyć na zastrzyk gotówki

Zerknij: Szczere wyznanie Dagmary Kaźmierskiej porusza. Wyjawiła jedną ze swoich wielkich tajemnic. O co chodzi