Praktycznie od razu zdobyła serca ogromnej rzeszy fanów, zachwycając swoją charyzmą, siłą charakteru, wrażliwością na cudzą krzywdę i ogromną chęcią pomocy kontrastującą z luksusem, jakim się otacza.

Dagmara Kaźmierksa wyjawiła swój sekret

Celebrytka prężnie działa w social mediach, prowadzi ekskluzywny butik z drogimi ciuchami ze swoją przyjaciółką Edzią, jest autorką książki autobiograficznej, w której opisała swoją kryminalną przeszłość i to, skąd ma taki spory majątek.

Gdy media obiegła bardzo niepokojąca wiadomość na temat wypadku samochodowego, który spowodowała celebrytka, wielu mocno zastanawiało się, jakie będą dla niej skutki zdrowotne obrażeń, jakich doznała.

Niestety poważne uszkodzenia obydwu nóg sprawiły, że Dagmara do teraz zmaga się z ich bólem i ograniczoną sprawnością jednego z kolan.

W jednym z wywiadów królowa życia opowiedziała, z jakim cierpieniem zmaga się na co dzień - Po wypadku już nie jest tak, jak było. Sprawność nie wróci, może być tylko gorzej. To jest kwestia, jak organizm będzie przyjmował starzenie się kości. Nie będzie lepiej. Idzie degradacja. Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty. Ruch jest zachowany, jeśli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa - opisała celebrytka.

O tym się mówi: Niepokojące wieści płyną z GIF. Popularny lek został wycofany. Może się znajdować w apteczkach milionów Polaków

Zerknij: Kasia Tusk spędziła tegorocznego Sylwestra zupełnie inaczej niż zwykle. Na szczęście mogła liczyć na pomoc Donalda Tuska